Kravas automašīnas

Drošība

Strauja bremzēšana un kravas automašīnas aktīvās drošības sistēmas iejaukšanās var norādīt uz to, ka ir vieta autovadītāju uzlabojumiem. Volvo Connect drošības pakalpojums palīdz autoparku vadītājiem un autovadītājiem identificēt visas problēmas, lai tās varētu atrisināt. Droša autovadīšana ne tikai nodrošina visu satiksmes dalībnieku labklājību, bet arī palielina degvielas efektivitāti un samazina nolietojumu un nodilumu, kas var ievērojami uzlabot jūsu rezultātu.

Galvenās priekšrocības 

Analizējiet un uzlabojiet autovadītāju drošību.

Saņemiet brīdinājumus par drošības pasākumiem.

Samaziniet negadījumu risku. 

Tālāk uzziniet vairāk par drošības pakalpojumu. Varat arī apmeklēt Volvo Connect Marketplace vai sazināties ar vietējo izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju.

Vadītāja uzvedība un aktīvās drošības sistēmas iejaukšanās

Drošības pakalpojums garantē uz faktiem balstītu pamatu pārvadājumu uzlabošanai. Turklāt, ierakstot vadītāja uzvedību, piemēram, strauju bremzēšanu un paātrinājumu, pakalpojums arī reģistrē notikumus, kuros kravas automašīnu aktīvās drošības sistēmas, piemēram, frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar ārkārtas bremzēšanu un elektroniskās stabilitātes kontroles sistēma, iejaucas, lai izvairītos no starpgadījumiem vai nelaimes gadījumiem. Tas var palīdzēt saprast, kur koncentrēties autovadītāju apmācībai. Drošības pakalpojums jūs arī informēs, ja kravas automašīnas aktīvās drošības sistēmas ir izslēgtas.

Tūlītēji paziņojumi un pārskati

Drošības pakalpojums reāllaikā informē autoparku vadītājus, paziņojot par drošības notikuma aktivizēšanu autoparka transportlīdzeklī. Drošības notikumi ir arī pieejami pielāgojamā ziņojumā detalizētai vadītāju un transportlīdzekļu analīzei. Drošības pakalpojums reģistrē tālāk norādītos notikumus. 

  •  Strauja bremzēšana
  •  Strauja ātruma palielināšana
  • Priekšējā sadursmes brīdinājuma sistēma ar ārkārtas bremzēšanu
  •  Autovadītāja brīdināšanas sistēma (DAS)
  •  Elektroniskā stabilitātes sistēma
  •  Joslas saglabāšanas sistēma

Piedāvātie Volvo Connect pakalpojumi

Izveidosim savienojumu

Vai esat gatavs sākt darbu ar Volvo Connect? Vai arī jums ir kāds jautājums par pakalpojumu? Vietējais izplatītājs var palīdzēt.