Kravas automašīnas

Degviela un vide

Izmantojot degvielas un vides pakalpojumu portālā Volvo Connect, kravas automašīnu veiktspēja un autovadītāju darba efektivitātes uzraudzība notiek vieglāk. Dažās sekundēs varat izveidot pārskatus ar plašu parametru klāstu un uzzināt, kāpēc viens autovadītājs patērē vairāk degvielas nekā cits. Ātrs un precīzs — šis pakalpojums palīdzēs atklāt taupīšanas iespējas, kas var palielināt Jūsu peļņas rādītājus un samazināt ietekmi uz vidi. 

Galvenās priekšrocības

Sekojiet līdzi degvielas patēriņam, nobrauktajam attālumam un emisijām.

Analizējiet katra autovadītāja degvielas patēriņa efektivitāti. 

Uzziniet, kā laika gaitā ietaupīt degvielu. 

Saņemiet brīdinājumus par iespējamu degvielas zādzību.

Uzraugiet savu ietekmi uz vidi. 

Uzlabojiet un uzturiet vadītāju degvielas patēriņa efektivitāti.

Tālāk uzziniet vairāk par degvielas un vides pakalpojumu. Varat arī apmeklēt Volvo Connect Marketplace vai sazināties ar vietējo izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju.

Kurš ir jūsu labākais autovadītājs?

Degvielas ekonomijas rezultāti sniedz pārskatu par autovadītāju un viņu transportlīdzekļu degvielas patēriņu. Diapazonā no 0 līdz 100 rezultāts parāda autovadītāja veikumu četrās galvenajās jomās: ātruma pielāgošana, dzinēja apgriezienu un pārnesumu izmantošana, paredzamība un bremzēšana, kā arī dīkstāve.

Tendences un mācības

Zinot degvielas ekonomijas rezultātu, varat detalizēti salīdzināt autovadītāju veiktspēju. Ja līdztekus šai informācijai efektīvi izglīto autovadītājus, degvielas patēriņa kontrole ar laiku kļūst vienkārša.

 

Uzziniet vairāk par autovadītāju apmācības kursiem.

Degvielas un vides pakalpojums autovadītājiem nodrošina iespēju kontrolēt un mainīt savus braukšanas paradumus. Potenciāli viņi šādi var samazināt savu degvielas patēriņu līdz pat 5%.

Veiciniet sava uzņēmuma izaugsmi

Uzlabojoties degvielas ekonomijas rādītājiem, samazināsiet savu ekoloģiskās pēdas nospiedumu. Pareizi dokumentēti emisijas dati var palīdzēt Jums piesaistīt un saglabāt klientus, kuriem rūp vide. Emisiju ziņojumus ir viegli sagatavot un, ja klienti vēlas, automātiski nosūtīt klientiem. Degvielas un vides ziņojumi ir pieejami gan par transportlīdzekļiem, ko darbina ar dīzeļdegvielu, gan par transportlīdzekļiem, ko darbina ar gāzi.

Autovadītāja padomnieks

Dodiet saviem autovadītājiem padomu, kas palīdzēs uzlabot viņu braukšanas tehniku. Pat braukšanas laikā. Autovadītāja padomnieks ir kabīnē esoša funkcija, kas nodrošina nepārtrauktu analīzi, atrodoties ceļā. Tas ir nenovērtējams un atsaucīgs rīks, kas izstrādāts, lai palīdzētu jums gūt panākumus.

Izveidosim savienojumu

Vai esat gatavs sākt darbu ar Volvo Connect? Vai arī jums ir kāds jautājums par pakalpojumu? Vietējais izplatītājs var palīdzēt.