Kravas automašīnas

Enerģija un vide

Palieliniet savu elektrisko kravas automašīnu produktivitāti un energoefektivitāti. Enerģija un vide ir Volvo Connect pakalpojums, kas sniedz skaidru pārskatu par to, kā tiek izmantoti jūsu elektriskie transportlīdzekļi, tostarp enerģijas patēriņš, braukšanas attālums un daudz kas cits. Pielāgotie paziņojumi ļauj uzraudzīt autoparka veiktspēju un vadītāju efektivitāti, kā arī ātri noteikt uzlabojumu jomas, izmantojot pielāgotos ziņojumus. Autovadītāja padomnieks sniedz autovadītājiem reāllaika atsauksmes un ir lielisks veids, kā palīdzēt uzlabot un uzturēt viņu autovadīšanas prasmes. 

Galvenās priekšrocības

Skatiet statistiku, piemēram, enerģijas patēriņu un braukšanas attālumu.

Uzziniet, kur samazināt izmaksas un kā ietaupīt enerģiju.

Regulāri saņemiet ziņojumus pa e-pastu.

Sekojiet līdzi autoparka veiktspējai no jebkuras viedierīces.

Autovadītāji saņem reāllaika degvielas ekonomijas rezultātu.

Kopīgojiet ziņojumus tieši no Volvo Connect.

Tālāk uzziniet vairāk par enerģiju un vidi. Varat arī apmeklēt Volvo Connect Marketplace vai sazināties ar izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju.

Pielāgoti pārskati uzlabo autoparka veiktspēju

Dynafleet enerģija un vide palīdz autoparka vadītājiem būt soli priekšā, izmantojot pielāgotus pārskatus, kas aptver vairāk nekā 100 parametru, kas pielāgoti elektriskajām kravas automašīnām, tostarp enerģijas patēriņu, bremžu lietošanu, dīkstāves un maršruta topogrāfiju. Reģistrējieties e-pastā nosūtītajiem pārskatiem, lai regulāri un ērti sekotu līdzi sava autoparka, transportlīdzekļu un vadītāju veiktspējai. Lai kopīgotu, eksportējiet rezultātus uz PDF un Excel vai kopīgojiet pārskatu tieši no Volvo Connect.

Driver Coaching uzlabo autovadīšanas tehniku

Driver Coaching palīdz vadītājiem uzlabot viņu tehniku, izmantojot energoefektivitātes rādītāju, kas tiek atjaunināts reāllaikā, kamēr notiek elektriskās kravas automašīnas vadīšana. Padomi un ieteikumi ekrānā palīdz vadītājam noteikt jomas, kurās korekcijai būs pozitīva ietekme. Šis pakalpojums ir pieejams kā opcija rīkā Dynafleet enerģija un vide, un tam ir nepieciešams INFODF vai INFONDF.

Kā darbojas enerģijas efektivitātes rezultāts?

Enerģijas efektivitātes rezultāts ir novērtēts ar 0p100 un parāda kravas automašīnas un vadītāja

veiktspēju no enerģijas efektivitātes viedokļa četrās galvenajās jomās:

• Paredzēšana un bremzēšana

• Piedziņas izmantošana

• Ātrums

• Stāvēšana

Enerģijas efektivitātes rezultāts arī ļauj salīdzināt dažādus

transportlīdzekļu lietojuma veidus (piemēram, celtniecība un loģistika).

Energoefektivitātes pārskats un lietotne Volvo Connect

Enerģijas efektivitātes pārskats ir interaktīvs rīks visa autoparka, atsevišķu transportlīdzekļu vai atsevišķu autovadītāju efektivitātes analīzei. Pārskata pārskats sniedz tūlītēju atgriezenisko saiti par uzlabošanas jomām. Transportlīdzekļi un vadītāji tiek sarindoti, pamatojoties uz to punktu skaitu. Tendenču ziņojumā enerģijas efektivitātes rezultāts ir apvienots ar enerģijas patēriņu līdz 13 mēnešiem, lai izsekotu rezultātiem laika gaitā. Mobilajās ierīcēs, izmantojot Volvo Connect lietotni, vienmēr ir pieejams vienkāršots enerģijas un vides pakalpojuma skats.

Citi pakalpojumi elektriskajām kravas automašīnām

Izveidosim savienojumu

Vai esat gatavs sākt darbu ar Volvo Connect? Vai arī jums ir kāds jautājums par pakalpojumu? Vietējais izplatītājs var palīdzēt.