Kravas automašīnas

Autovadītāju braukšanas laiki

Maksimāli izmantojiet vadītājiem pieejamās darba stundas. Izmantojot pakalpojumu Autovadīšanas ilgums, Jūs redzēsiet, kuru autovadītāju norīkot jaunā uzdevumā, kuram ir jāatpūšas un kuram jābeidz darba diena. Izmantojot šo pieskāriena attālumā iegūstamo informāciju platformā Volvo Connect, peļņu var palielināt ar tiem pašiem kravas automašīnu resursiem. Autovadītāja laiki arī ļauj attālināti lejupielādēt vadītāja kartes un tahogrāfa atmiņas datus tieši jūsu birojā, pilnveidojot atbilstību ES tiesību aktiem. 

Galvenās priekšrocības

Racionalizē atbilstību ES tiesību aktiem.

Vadītāja kartes un tahogrāfa datu automatizētās lejupielādes.

Skatiet atlikušos autovadīšanas un atpūtas laikus.

Vieglāk izraksta rēķinus un aprēķina algas.

Saņemiet brīdinājumus, pirms notiek pārkāpumi.

Vadītāja laiki Atbalsts palīdz vadītājiem nodrošināt atbilstību.

Tālāk uzziniet vairāk par pakalpojumu Autovadītāja laiki. Varat arī apmeklēt Volvo Connect Marketplace vai sazināties ar izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju.

Ievērojiet ES tiesību aktus par autovadīšanas laiku un atpūtas periodiem

Izmantojot pakalpojumu Autovadītāja laiki, ir viegli ievērot autotransporta darba laika direktīvu un ES tiesību aktus par autovadīšanas laika un atpūtas periodiem. Pakalpojums parāda autovadītājiem un pārvadājumu plānotājiem atlikušo laiku līdz pārtraukuma vai atpūtas nepieciešamībai, kā arī sniedz paziņojumus pirms pārkāpuma rašanās.
 

Attālas tahogrāfa datu lejupielādes

Izmantojot ātro un efektīvo pakalpojumu Autovadītāja laiki, tahogrāfa datus varēsit lejupielādēt no biroja – neatkarīgi no kravas automašīnas un autovadītāja atrašanās vietas. Tas atvieglinās Jums dokumentācijas atjaunināšanu. Un aizstās 20 minūtes, kas vajadzīgas, lai manuāli lejupielādētu jau notikušās darbības.

 

Automātiskās ikdienas attālās tahogrāfa lejupielādes ievērojami samazina autoparku administrēšanu un lejupielādes nokavēšanas risku.

Ātra piekļuve Volvo Connect lietotnē

Autovadītāja laikiem var arī piekļūt, izmantojot Volvo Connect lietotni. Tas sniedz gan autoparku vadītājiem, gan autovadītājiem iespēju ātri un vienkārši sekot līdzi vadītāja darbībām un redzēt, cik daudz laika ir atlicis viņu darba dienā.

Vienkārši. Saprotami. Pēc normatīvo aktu prasībām

Autovadīšanas ilguma normatīvie regulējumi, autovadīšanas laiks, atpūtas periodu pārvaldība un vēl citas iespējas. Autovadītāja laiki uzrauga visas autovadītāju darbības, galveno informāciju attēlojot ekrānā un autovadītāja darbību pārskatos. Kabīnē pieejamais autovadītāja laika atbalsts palīdz autovadītājam ievērot normatīvus par autovadīšanas un atpūtas ilgumu.

Izveidosim savienojumu

Vai esat gatavs sākt darbu ar Volvo Connect? Vai arī jums ir kāds jautājums par pakalpojumu? Vietējais izplatītājs var palīdzēt.