Kravas automašīnas

Uzņēmuma karšu mitināšana 

Nav jāuztraucas par to, ka trūkst juridiski pieprasītas vadītāja tahogrāfa datu lejupielādes. Izmantojot uzņēmuma karšu mitināšanu, varat baudīt sirdsmieru, zinot, ka jūsu uzņēmuma karte vienmēr ir tiešsaistē, kad tā ir nepieciešama, un tā ir droši mitināta Volvo Trucks objektos. Izmantojot Volvo Connect, varat piekļūt saviem datiem un failiem no jebkuras vietas un jebkurā laikā. 

Galvenās priekšrocības

Saglabājiet savu uzņēmuma karti droši tiešsaistē.

Nekad nepalaidiet garām juridiski pieprasītu lejupielādi.

Piekļūstiet saviem datiem 24/7 portālā Volvo Connect. 

Tālāk uzziniet vairāk par uzņēmuma karšu mitināšanu. Varat arī apmeklēt Volvo Connect Marketplace vai sazināties ar izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju.

Ērts veids, kā nodrošināt atbilstību

Eiropas un valstu tiesību akti nosaka stingras prasības autovadīšanas un atpūtas laika pārvaldībai. Tas nozīmē, ka informācija no tahogrāfa atmiņas un vadītāja kartēm ir periodiski jālejupielādē un jāsaglabā saskaņā ar noteiktām specifikācijām. Uzņēmuma karte bloķē datus unikāli jūsu organizācijai un ir nepieciešama, lai autorizētu lejupielādes.

Autovadītāja laika pakalpojums portālā Volvo Connect ļauj attālināti lejupielādēt vadītāja kartes un tahogrāfa atmiņas datus tieši jūsu birojā. Uzņēmuma karšu mitināšana ir papildu pakalpojums, kas ļauj droši uzglabāt uzņēmuma karti mūsu objektos, tāpēc tā vienmēr ir pieejama atbilstības nodrošināšanai.

Piekļūstiet saviem datiem no jebkuras vietas

Izmantojot uzņēmuma karšu mitināšanu, jūsu uzņēmuma karte vienmēr ir tiešsaistē — tas ir priekšnoteikums, lai iespējotu automatizētas attālās lejupielādes. Izmantojot Volvo Connect, varat piekļūt saviem datiem un failiem no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Faili tiek glabāti portālā Volvo Connect piecus gadus, un tos var viegli eksportēt vai pārsūtīt uz trešās puses analīzes programmatūru.

Apkope nav nepieciešama

Uzņēmuma karšu mitināšana sniedz jums elastību, lai piekļūtu failiem pēc ikdienas lejupielādes, nepieprasot, lai uzņēmuma karte tiktu mitināta jūsu serverī. Tas samazina manuālo administrēšanu un nodrošina maksimālu datu drošību.

Izveidosim savienojumu

Vai esat gatavs sākt darbu ar Volvo Connect? Vai arī jums ir kāds jautājums par pakalpojumu? Vietējais izplatītājs var palīdzēt.