Kravas automašīnas

DATU PĀRVALDĪBAS LĪGUMS

Šajā sadaļā ir iekļauta informācija un saites uz jūsu datu pārvaldības līgumu (“DMA” vai “Līgums”).

Datu pārvaldības līgums ir līgums par transportlīdzekļa datu izmantošanu, un klientam tāds ir jānoslēdz, lai varētu saņemt saistītos pakalpojumus.

Klientiem, kuri reģistrējas, izmantojot Volvo Connect, lietotāja lietošanas noteikumi tiks saistīti ar DMA parakstīšanu.

Ja jūs kā klients vēlaties atcelt DMA vai jums ir kādi jautājumi par DMA, lūdzu, sazinieties ar pārdošanas nodaļu pie jebkura pilnvarota Volvo izplatītāja.

Vai vēlaties atcelt pakalpojumus un DMA līgumu?
 

Ja vēlaties atcelt datu pārvaldības līgumu un pakalpojumus, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, parakstiet to un nosūtiet ieskenētu kopiju izplatītājam.

Pirms to darāt, lūdzu, sazinieties ar jebkura pilnvarota Volvo izplatītāja pārdošanas nodaļu.

Vai jūs pārdodat transportlīdzekli — īpašnieka maiņa
 

Ja jūs nododat (pārdodat vai citādi maināt īpašnieku) savus transportlīdzekļus, mums ir nepieciešams jūsu atbalsts, lai informētu jauno īpašnieku, ka viņam jāparaksta datu pārvaldības līgums ar Volvo Truck Corporation. Ja jaunais īpašnieks jums nav apstiprinājis, ka ir parakstījis šo līgumu, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, parakstiet to un nosūtiet skenētu kopiju uz connected.services@volvo.com

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.