Kravas automašīnas

Pārdots Volvo Trucks markas miljonais flagmanis Volvo FH

Volvo Trucks markas flagmanis Volvo FH šogad svin divdesmit piekto jubileju. Tas var lepoties ar labiem panākumiem transporta nozarē. Tagad šis augstu vērtētais kravas automašīnas modelis ir sasniedzis kārtējo iespaidīgo panākumu. 19. septembrī Hanoverē notiekošajā IAA izstādē Volvo Trucks prezidents Klāss Nilsons (Claes Nilsson) svinīgi pasniedza atslēgas no miljonā saražotā Volvo FH tā īpašniekam.
Volvo Trucks 1 million

„Mēs braucam ar Volvo kravas automašīnām kopš 1976. gada un esam savām acīm pieredzējuši Volvo FH attīstību. Jau pašā sākumā kļuva skaidrs, ka esam izvēlējušies zīmolu, kas domā par nākotni. Par šo izvēli mūs pārliecināja ne tikai Volvo FH rentabilitāte, ko nodrošina efektīvās transmisijas un dzinēju sistēmas, bet arī autovadītāja darba apstākļi un drošība.

Tā inženieri ir paveikuši izcilu darbu," teica Marko Reinhards (Marco Reinhard), kuram pieder refrižeratoru transporta uzņēmums GesukoBādhersfeldē, 200 kilometrus no Hanoveres.

Gesuko autoparkā ir tikai Volvo kravas automašīnas, un tagad tām pievienojas visjaunākais papildinājums ‒ Volvo FH 25 gadu jubilejas versija Crimson Pearl krāsā ar īpaši augstu guļamkabīni, frontālās sadursmes brīdinājumu un Volvo dinamisko stūrēšanu.

Volvo FH ne vienreiz vien ļāvis mums paplašināt savu iespēju robežas un radīt jaunas iespējas rentabliem, efektīviem, drošiem pārvadājumiem ar arvien mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi. Miljonā Volvo FH nodošana uzticamam klientam, kas sadarbojas ar mums jau 25 gadus, ir fantastisks sasniegums," sacīja Volvo Trucksprezidents Klāss Nilsons.

Fakti:

Volvo FH īpašā 25 gadu jubilejas sērija

Veids: VOLVO FH

Riteņu konfigurācija: 4 x 2 vilcējs

Garenbāze: 3700 mm

Dzinējs: D13, 540 ZS, EURO 6

Griezes moments: 2600 Nm

I-Shift dubultsajūga transmisija

Aizmugures tilts: Viens tilts ar vienu reduktoru

Balstiekārta priekšā: Paraboliskās loksnes

Balstiekārta aizmugurē: Pneimatiskā

Šasija: Vidēja

Papildu bremzes: VEB+ (Volvo dzinēja bremze), Volvo augstas efektivitātes dzinēja bremžu sistēma.

Kabīnes versija: Īpaši augsta guļamkabīne

Drošības funkcijas: Adaptīvā kruīza kontrole ar frontālas sadursmes brīdinājumu un avārijas bremzēšanu, autovadītāja brīdināšanas sistēma, joslas saglabāšanas sistēma, drošības spilvens vadītāja pusē

Papildu funkcijas: Volvo dinamiskā stūrēšana (VDS), FH 25 gadu īpašā jubilejas versija

SAITE uz augstas izšķirtspējas attēliem