Kravas automašīnas

“Volvo Truck Latvia” piegādā 2000. kravas auto uzņēmumam SIA “Kreiss”

“Volvo Truck Latvia” ir izdevies izveidot stabilu ilgtermiņa sadarbību ar SIA “Kreiss”, kas ir viens no lielākajiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem Eiropā. Sadarbība ar SIA “Kreiss” ilgst jau 18 gadus un šo gadu laikā piegādāto kravas automašīnu skaits ir sasniedzis zīmīgu skaitli – 2000 Volvo kravas automašīnas.

Veiksmīga komunikācija un savstarpēja cieņa ir pamats ilglaicīgai “Volvo Trucks” un SIA “Kreiss” sadarbībai, kas rezultējusies ar 2000 Volvo kravas automašīnu iegādi.

“Ilgstošas sadarbības rezultātā mums ar “Kreiss” ir izveidojusies stabila ilgtermiņa sadarbība un labas attiecības. Mēs augstu vērtējam uzticību, kas šo gadu laikā ir nostiprinājusies un mācāmies viens no otra, daloties ar idejām un problēmu risinājumiem. “Kreiss” ir ļoti prasīgs klients, kas ļauj mums attīstīties kā piegādātājam. Mēs strādājam pie kopīgiem risinājumiem, kas padara mūsu uzņēmumu labāku,” stāsta “Volvo Group Trucks Latvija” rīkotājdirektors Emils Junsons (Emil Jonsson).

Tāpat E. Junsons atzīmē, uzņēmuma “Kreiss” prioritāte ir drošība. Visi drošību uzlabojošie elementi ir “Kreiss” rīcībā esošajās kravas automašīnās. “Volvo Trucks” ir ieguldīts liels darbs degvielas patēriņa uzlabošanai un daži uzlabojumi, kas veikti kopā ar “Kreiss”, šobrīd ir pieejami jaunākajās “Volvo” kravas automašīnās.

“Sadarbība ar “Volvo Trucks” ļauj mūsu uzņēmumam būt konkurētspējīgam auto kravu pārvadājumu tirgū. Esam ļoti apmierināti ar stabilitāti un kvalitatīvo servisu, ko nodrošina “Volvo Trucks”. Mūsu sadarbību vērtējam ļoti pozitīvi un tā ļauj izvirzīt augstus mērķus, kuru sasniegšanai Volvo ir vispiemērotākās kravas automašīnas,” stāsta SIA “Kreiss” valdes loceklis Sergejs Zaļizko.

Pirmā automašīna, kas 2000. gadā nonāca SIA “Kreiss” īpašumā, bija Volvo FH12, bet 2018. gadā piegādātais divtūkstošais kravas auto bija Volvo FH 4x2T 500 Zs. Pērn SIA “Kreiss” tika piegādātas 211 Volvo kravas automašīnas, un ar katru gadu piegādāto automašīnu skaits turpina pieaugt. Līdz šī gada 31. oktobrim ir piegādātas jau 252 Volvo kravas automašīnas.

SIA “Kreiss” ir viens no nozīmīgākajiem kravu pārvadājuma uzņēmumiem Eiropas tirgū. Uzņēmums dibināts 1994. gadā un jau sākotnēji specializējās augļu, dārzeņu un citu īstermiņa realizācijas preču pārvadāšanā. 95% no SIA “Kreiss” rīcībā esošajām kravas automašīnas ir jaunākas par pieciem gadiem. Lielākā daļu SIA “Kreiss” autoparka veido Volvo jaunāko modeļu automašīnas.

Savukārt “Volvo Truck Latvia” nepilnu 20 gadu darbības laikā kļuvis par vadošo uzņēmumu Latvijā, kas nodrošina kravas transportlīdzekļu risinājumus. Vidēji katrs trešais kravas auto Latvijā ir Volvo. Tieši Rīgā 1996. gadā “Volvo Trucks” atklāja pirmo servisa centru Austrumeiropā, tādējādi iezīmējot jaunas stratēģijas – tiešās tirdzniecības un apkopes – sākumu, ko uzņēmums īstenojis visā Austrumeiropā un Centrāleiropā. Patlaban Baltijas valstīs vien darbojas 12 “Volvo Trucks” servisa centri, no kuriem četri atrodas Latvijā.

 

Papildu informācijai:
Iveta Ozola
Mārketinga un komunikācijas vadītāja
Volvo Truck Latvia, SIA
Mob.: +371 20293004
E-pasts: iveta.ozola@volvo.com