Kravas automašīnas

Volvo Trucks ietaupa degvielu ar jauniem uzlabojumiem

Volvo Trucks uzlabotie D11 un D13 dīzeļdzinēji, kas paredzēti Volvo FH, FM un FMX modeļiem, atbilst jaunajām Euro 6 Step D prasībām un ietver vairākus uzlabojumus, kas ļauj transporta operatoriem samazināt degvielas izmaksas.
Volvo Trucks saves fuel with new improvements

“Degvielai veidojot aptuveni vienu trešdaļu pārvadātāju izmaksu, mēs neatlaidīgi meklējam jaunas iespējas, kā samazināt savu kravas automašīnu degvielas patēriņu”, saka Klāss Nilsons (Claes Nilsson), Volvo Trucks prezidents. “Šajā gadījumā nelielu uzlabojumu apvienojums ļauj mūsu klientiem ievērojami samazināt izmaksas, neupurējot veiktspēju vai produktivitāti.”

Jauno Euro 6 Step D noteikumu mērķis ir nodrošināt, ka transportlīdzekļi atbilst izmešu standartiem normālos ekspluatācijas apstākļos. Daži no Volvo Trucks īstenotajiem pasākumiem stingrāko izmešu standartu prasību izpildei ir jauna dzinēju programmatūra un uzlabots izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmas pārklājums.


Modernizētajā D13 dīzeļdzinējā arī tiek izmantota jauna VDS-5 zemas viskozitātes eļļa un jauni eļļas noņēmēja gredzeni no virzuļiem, kas samazina degvielas patēriņu un iekšējo berzi. 500 ZS jaudīgais dzinējs ietaupa vēl vairāk degvielas, izmantojot tādu pašu paaugstinātu kompresijas pakāpi kā 460 un 420 ZS variantiem.


Uz kartēm balstītā I-See programmatūra izmanto karšu datus, lai paredzētu maršruta topogrāfiju, un pārņem savā pārziņā pārnesumu izvēli, paātrināšanos un bremzēšanu ar dzinēju. Tā ir veidota ar mērķi pēc iespējas efektīvāk izmantot kravas automašīnas kustības inerci un ir papildināta ar vairākiem jaunumiem, piemēram, jaunu pārnesumu izvēles stratēģiju un selektīvo brīvgaitu, kas ļauj efektīvāk izmantot I-Roll ripošanas funkciju.

"Šie pilnveidojumi palīdzēs mūsu klientiem ievērot jaunās izmešu prasības, vienlaikus uzlabojot degvielas ekonomiju ar mūsu Volvo FH, FM un FMX kravas automašīnām”, saka Klāss Nilsons.

Kontaktpersona plašākai informācijai:
Iveta Ozola
Volvo Trucks Latvia mārketinga un komunikācijas vadītāja
Tālrunis: +371 6 7317595, +371 20293004
E-pasts: iveta.ozola@volvo.com

Augstas izškirtspējas attēli: https://bit.ly/2E561r5
Video “Volvo Trucks - I-See”: https://youtu.be/YJMUtL0rXEA

PDF

Volvo Trucks piedāvā pilnu vidējas un lielas tonnāžas kravas automašīnu klāstu, nodrošinot pilnīgus transporta risinājumus, kas atbilst visaugstākajām profesionālo klientu prasībām. Klientu atbalstu nodrošina 2100 izplatītāji un apkopes centri vairāk nekā 130 pasaules valstīs. Volvo kravas automašīnas tiek montētas 16 valstīs visā pasaulē. 2017. gadā visā pasaulē pārdots vairāk nekā 112 000 Volvo kravas automašīnu. Volvo Trucks ir daļa no Volvo Group, kas ir viens no pasaulē vadošajiem kravas automašīnu, autobusu, celtniecības aprīkojuma, kā arī jūras un industriālo dzinēju ražotājiem. Grupa piedāvā arī finanšu un apkalpošanas risinājumus. Volvo Trucks darba pamatā ir kvalitātes, drošības un vides aizsardzības pamatvērtības.