Aktuālie notikumi un piedāvājumi

Aktuālie notikumi un piedāvājumi

Aicinām piedalīties mūsu pasākumos, kā arī izmantot aktuālos piedāvājumus!

Vasaras piedāvājums 2017

Volvo Trucks Latvia īpašais vasaras piedāvājums

No 01.06.2017. līdz 31.08.2017. izmanto mūsu īpašo vasaras piedāvājumu servisam, orģinālajām rezerves daļām, kā arī aksesuāriem un papildaprīkojumam!

Apskati visu mūsu piedāvājumu katalogā un vaicā par tiem Volvo Trucks Latvia autorizētajos servisos Rīgā, Daugavpilī, Valmierā un Ventspilī.  

Piedāvājumu katalogs

Parūpējies par savu piekabi!

Parūpējies par savu piekabi!

Līdz 01.10.2017. Volvo Trucks servisa centros visā Latvijā izmanto īpašo piedāvājumu visa vieda piekabju remontam -  30 eiro stundā (bez PNV 21%). Papildu informāciju jautājiet mūsu servisa pieņēmējiem!

Volvo Truck Latvija servisa centri

Velosipēdistu drošība

Redziet un esiet saredzams!

Drošība ir bijusi Volvo Trucks prioritāte jau kopš uzņēmuma darbības aizsākumiem, tāpēc esam izstrādājuši kampaņu "Redziet un esiet saredzams!", kurā pievēršam uzmanību velosipēdistu drošībai un rādām, kā uzlabot satiksmes drošību situācijā, kur iesaistīts velosipēdists un smagā automašīna. Esam sagatavojuši mācību komplektu, kuru, piemēram, skolotāji var integrēt mācību procesā, un vadītāji var izmantot kā uzņēmējdarbības aktivitāti. Mācību materiāli pieejami ikvienam bez maksas.

Uzzināt vairāk

Ar Volvo Kolumbijā

Piedzīvojums Eldorado kopā ar Volvo

Pievienojieties Volvo Globetrotter Club un dodieties kopā ar mums ceļojumā uz Kolumbiju - valsti, kurā satiekas Karību pludmales, augstas palmas, neticami dzidrs tirkīza krāsas ūdens un zelta smiltis, kā arī bezgalīga savanna, savvaļas tropu džungļi un bīstamās Andu kalnu virsotnes. Biļeti uz šo daudzkrāsaino paradīzi var iegūt, iegādājoties Volvo šīs kampaņas kravas automašīnu, kas ne tikai kļūs par pērli jūsu kravas automašīnu vidū, bet arī dos iespēju doties unikālā ceļojumā, kura laikā kopā ar mums atklāsiet šīs eksotiskās zemes bagātību, kas ir slavena ar nevainojamiem smaragdiem, zeltu, kā arī lielisku kafiju.

Papildu informācija par piedāvājumu (.pdf)

Servisa ceļvedis

Servisa ceļvedis

Kad Jūsu Volvo kravas automašīnai nepieciešama apkope, autorizētā Volvo servisa apmeklējums ir vislabākā izvēle. Varat būt droši, ka mēs izmantosim atbilstošus instrumentus, rezerves daļas un mūsu prasmīgie mehāniķi pienācīgi parūpēsies par Jūsu transportlīdzekli, nodrošinot kravas automašīnas veiktspēju, sekmējot uzņēmējdarbības produktivitāti un rentabilitāti.

Aicinām iepazīties ar Servisa rokasgrāmatu, kurā aprakstīti mūsu servisa piedāvājumi, sniegta informācija par vairākiem ļoti izdevīgiem servisa komplek­tiem, kā arī tiekat iepazīstināti ar aksesuā­riem un piederumiem, kas noderēs gan kravas automašīnai, gan tās vadītājam.

Servisa ceļvedis (PDF)

Īpašais piedāvājums eļļas maiņai

Īpašais piedāvājums eļļas maiņai

Izmantojiet Volvo Trucks Latvija servisa centru īpašo cenas piedāvājumu motoreļļas maiņai Jūsu kravas automašīnai:

  • 220 EUR modeļiem FH/FM
  • 210 EUR modeļiem FH12/FM12
  • 155 EUR modeļiem FL/FE
  • 150 EUR modelim FL6

Sazinieties ar mūsu servisa centra pārstāvi un uzziniet vairāk!

 

Piedāvājums 4+

Piedāvājums 4+

4+ ir īpašs piedāvājums, kas sniedz 30% atlaidi Volvo oriģinālajām rezerves daļām, ko iegādājas un uzstāda autorizētajos Volvo Truck Latvia servisa centros, visu Volvo kravas automašīnu un autobusu, kas izgatavoti 2012. gadā vai agrāk, īpašniekiem. Autorizētajos Volvo Truck Latvia servisa centros iegādātajām un uzstādītajām rezerves daļām ir divu gadu garantija.

Uzziniet vairāk mūsu servisa centros!

 

VOLVO TRUCK LATVIA 20 GADU LIELĀ LOTERIJA

No 07/10/2016 līdz 31/03/2017 bija iespēja iegādāties īpašo Volvo Truck Latvia 20 gadu jubilejas piekariņu, piedalīties loterijā un balvā iegūt automašīnu Renault Master! 

Loterija ir noslēgusies un 7.aprīlī tika izlozēts uzvarētājs! Mikroautobusu Renault Master ir laimējis SIA “Raet”. Apsveicam laimētāju!

Loterijas atļaujas nr. 4159

Atrodiet vietējo servisa centru

Vai Jums ir jautājumi?

Vietējais Volvo kravas automašīnu servisa centrs atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet to, piezvaniet vai uzaiciniet pārstāvi pie sevis.

Meklēt servisa centru