Aktuālie notikumi un piedāvājumi

Aktuālie notikumi un piedāvājumi

Aicinām piedalīties mūsu pasākumos, kā arī izmantot aktuālos piedāvājumus!

Parūpējies par savu piekabi!

Parūpējies par savu piekabi!

Līdz 01.10.2017. Volvo Trucks servisa centros visā Latvijā izmanto īpašo piedāvājumu visa vieda piekabju remontam -  30 eiro stundā (bez PNV 21%). Papildu informāciju jautājiet mūsu servisa pieņēmējiem!

Volvo Truck Latvija servisa centri

Volvo Ocean Race speciālā sērija

Volvo Ocean Race speciālā sērija

Iepazīstiet jauno Volvo FH un Volvo FH16 speciālo sēriju Ocean Race! Šīs divas augstākās klases kravas automašīnas nodrošina izcilu veiktspēju, nepieļaujot nekādus kompromisus par degvielas efektīvu patēriņu un drošību, kāda nepieciešama ilglaicīgai produktivitātei un rentabilitātei. 

 

Tām ir unikāla un neparasta konstrukcija, kuras iedvesmas avots ir pasaulē vissarežģītākās sporta sacensības, tāpēc šīs kravas automašīnas vienmēr piesaista apkārtējo skatienus.

 

Sazinieties ar tuvāko izplatītāju, lai tuvāk izpētītu, kā mēs izprotam Volvo Ocean Race garu un kā šīs automašīnas var uzlabot jūsu uzņēmējdarbības reputāciju. 

Papildu informācija

Volvo GELA akumulatori

Volvo GELA akumulatori

Akumulatoriem ir svarīga loma kravas automašīnās. Tie ne tikai iedarbina dzinēju, bet arī garantē elektroenerģijas padevi daudziem elektronikas mezgliem, sistēmām un funkcijām, kas paredzētas, lai nodrošinātu iespēju dzīvot kabīnē. 

 

Volvo GELA akumulatori ir piemēroti kravas automašīnām ar lielu un ilgstošu energopatēriņu (piemēram, nakšņošanai un tālajiem pārvadājumiem). Tie ir ļoti piemēroti dziļā cikla un dziļās izlādes situācijām. Gela tehnoloģija piedāvā būtiskas enerģijas padeves priekšrocības noteiktos braukšanas apstākļos.

 

Uzzini vairāk par šo akumulatoru priekšrocībām

Velosipēdistu drošība

Redziet un esiet saredzams!

Drošība ir bijusi Volvo Trucks prioritāte jau kopš uzņēmuma darbības aizsākumiem, tāpēc esam izstrādājuši kampaņu "Redziet un esiet saredzams!", kurā pievēršam uzmanību velosipēdistu drošībai un rādām, kā uzlabot satiksmes drošību situācijā, kur iesaistīts velosipēdists un smagā automašīna. Esam sagatavojuši mācību komplektu, kuru, piemēram, skolotāji var integrēt mācību procesā, un vadītāji var izmantot kā uzņēmējdarbības aktivitāti. Mācību materiāli pieejami ikvienam bez maksas.

Uzzināt vairāk

Īpašais piedāvājums eļļas maiņai

Īpašais piedāvājums eļļas maiņai

Izmantojiet Volvo Trucks Latvija servisa centru īpašo cenas piedāvājumu motoreļļas maiņai Jūsu kravas automašīnai:

  • 220 EUR modeļiem FH/FM
  • 210 EUR modeļiem FH12/FM12
  • 155 EUR modeļiem FL/FE
  • 150 EUR modelim FL6

Sazinieties ar mūsu servisa centra pārstāvi un uzziniet vairāk!

 

Piedāvājums 4+

Piedāvājums 4+

4+ ir īpašs piedāvājums, kas sniedz 30% atlaidi Volvo oriģinālajām rezerves daļām, ko iegādājas un uzstāda autorizētajos Volvo Truck Latvia servisa centros, visu Volvo kravas automašīnu un autobusu, kas izgatavoti 2013. gadā vai agrāk, īpašniekiem. Autorizētajos Volvo Truck Latvia servisa centros iegādātajām un uzstādītajām rezerves daļām ir divu gadu garantija.

Uzziniet vairāk mūsu servisa centros!

 

Atrodiet vietējo servisa centru

Vai Jums ir jautājumi?

Vietējais Volvo kravas automašīnu servisa centrs atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet to, piezvaniet vai uzaiciniet pārstāvi pie sevis.

Meklēt servisa centru