Apkope – viens solis uz priekšu

Volvo FMX tehnisko apkopju plāns: pielāgots Jūsu uzņēmējdarbībai

Plānota Jūsu vajadzībām

Izmantojot bezmaksas Volvo apkopes plānu, Jums nevajadzēs doties uz servisu tad, kad Jums būs jābūt būvlaukumā, – profilaktiskā tehniskā apkope tiek plānota iepriekš un ir ideāli piemērota Jūsu darbībām. Mūsu servisos oriģinālos Volvo pakalpojumus sniedz Volvo kvalificēti prasmīgi tehniķi, kas izmanto tikai oriģinālās Volvo detaļas.

Apkope – Volvo piegājiens
Līgumā ietvertie pakalpojumi palīdzēs Jūsu Volvo FMX uzturēt nevainojamā stāvoklī

Volvo Zilais līgums

Mūsu Zilais servisa līgums Jūsu Volvo FMX uzturēs nevainojamā stāvoklī. Tā kā tajā iekļauta profilaktiskā tehniskā apkope, Jūs jau iepriekš zināsiet servisa izmaksas, tādējādi iegūstot labāku pārskatāmību un darbību kontroli. Tas palīdzēs arī paildzināt darbspējas laiku, samazināt kopējās izmaksas – un Jums vienmēr būs labi uzturēta kravas automašīna.

Volvo Zilais līgums
Poga VAS On-Call ļauj sazināties tieši ar servisa darbiniekiem

Volvo Tehniskās palīdzības dienesta zvanu centrs – tikai nospiediet pogu

Jāapstājas? Panelī vienkārši nospiediet Tehniskās palīdzības dienesta zvanu centra VAS pogu – un Jūs savienos ar operatoru. Viņš zina precīzu Jūsu atrašanās vietu, Jūsu automašīnas šasijas identifikācijas numuru un var tehniķim nosūtīt visus traucējumu diagnostikas kodus. Esiet mierīgs. Palīdzība jau tuvojas – un Jūs laikā varēsiet turpināt ceļu.

Papildinformācija par Volvo Action Service pakalpojumu
Autoparka vadītāja pārraudzīts autoparks.

Pārraudzība ar Dynafleet

Dynafleet pakalpojums „Transportlīdzekļa statuss” sniedz Jūsu autoparka vadītājam pārskatu par Jūsu transportlīdzekļu mērierīču paneļu nosūtītajiem brīdinājumiem un trauksmes signāliem. Tas atvieglo tehnisko apkopju proaktīvu plānošanu un paildzina darbspējas laiku.

I-Shift: droša pārnesumkārba, kas ietaupa laiku

Transmisija, kas taupa laiku

I-Shift nodrošinās neatkārtojamu vadāmību, taču tas nav vienīgais ieguvums. Atbalstīta pārnesumu maiņa mazāk noslogo spēka pārvadu un riepas un paildzina sajūga darbmūžu. Eļļas maiņas intervāls tagad ir ilgāks – 450 000 km. Mēs uzlabojām arī diagnostikas atbalstu. Izvēloties I-Shift savai Volvo FMX, servisā pavadīsiet īsāku laiku, toties vairāk laika pavadīsiet darbā.

Citas I-Shift sniegtās priekšrocības
Volvo FMX apakšpuse ir pasargāta no bojājumiem

Visas detaļas ir drošībā

Strādājot būvlaukumā vai pārvarot sarežģītu apvidu, vienmēr iespējams kaut ko sabojāt kravas automašīnas apakšdaļā. Jā, tā reiz mēdza būt. Aizmugures pneimatiskās balstiekārtas sistēma GRAS-G2 nodrošina 300 mm augstumu virs zemes. Visas svarīgākās detaļas – arī bremzes – mēs novietojām virs aizmugures ass un dzinēju pārsedzām ar 3 mm biezu aizsargplāksni. Tāpēc jānotiek kaut kam pavisam ievērojamam, lai Jums būtu jādodas uz servisu.

Plašāka informācija par šasiju
Izturīgi un viegli labojami priekšējie buferi paildzinās kravas automašīnas darbspējas laiku

Neapturama priekšdaļa

Volvo FMX priekšdaļa konstruēta darbspējai. Tērauda buferis, kas pārklāts ar polipropilēnu, pēc sitieniem un triecieniem atgūst sākotnējo formu. Redzami novietotie stiprinājumi nozīmē to, ka varēsiet ietaupīt laiku un nedoties uz servisu, bet buferus un paneļus nomainīt saviem spēkiem.

Ja iestigsiet, izvelciet čuguna vilkšanas ierīci, bet cits transportlīdzeklis varēs izvilkt Jūs īsā laika sprīdī. Sasist priekšējos lukturus nebūs iespējams pat tad, ja īpaši pūlētos, – tie ir novietoti augstāk un tiem ir ceļa un bezceļa apstākļiem paredzēti maināmi aizsargi.

Plašāka informācija par priekšdaļu
Atrodiet vietējo dīleri

Vajadzīgs ilgāks darbspējas laiks?

Volvo Trucks vietējais dīleris var izrādīt ikvienu Volvo FMX darbspējas laika paildzināšanas elementu. Piezvaniet viņam vai iegriezieties pie viņa.

Atrodiet vietējo izplatītāju