Volvo FMX kabīņu izmēri

Dienas kabīne

Dienas kabīne (FMX-DAY) ar komfortablu un ergonomisku autovadītāja darba vietu. Salona augstums ir 157 centimetri: virs dzinēja nodalījuma pārsega – 114 centimetri.

Guļamkabīne

Guļamkabīne (FMX-SLP) nodrošina komfortablus apstākļus pārnakšņošanai vienai personai. Salona augstums ir 157 centimetri: virs dzinēja nodalījuma pārsega – 114 centimetri.

Globetrotter kabīne

Globetrotter kabīne (FMX-HSLP) nodrošina komfortablus pārnakšņošanas apstākļus pat divām personām. Šīs kabīnes augšdaļā iekārtoti papildu glabāšanas nodalījumi. Salona augstums 196 centimetri, virs dzinēja nodalījuma – 153 centimetri.

Apkalpes kabīne

Apkalpes kabīnē ir pietiekami daudz vietas vairākiem pasažieriem – pat 7 personām. Salona augstums ir 1590 milimetri.

Kabīnes aprīkojums

Kabīnes balstiekārta ar četriem atbalstiem

Izvēlieties vai nu spirālatsperes ar amortizatoriem, vai pneimatisko balstiekārtu ar automātisku augstuma regulēšanas sistēmu visiem atbalstiem.

Gaisa ieplūdes

Gaisa ieplūdes kanāls novietots kreisajā pusē, pieejama augstā vai zemā versija.

Kabīnes krāsas

Izvēlieties kādu no aptuveni 650 variantiem.

Autovadītāja sēdeklis

Divi dažādi izvēles varianti: standarta un komfortablais sēdeklis. abus sēdekļus iespējams pasūtīt ar papildu apdari. Sēdekļa kopējais regulēšanas diapazons: 200 milimetri uz priekšu/atpakaļ un 100 milimetri vertikālā virzienā. Autovadītāja sēdekļa standartaprīkojumā ietilpst galvas atbalsts, regulējama un nolaižama atzveltne, augstuma regulēšana un regulēšana uz priekšu/atpakaļ, regulējams jostas vietas atbalsts un slīpuma regulēšana.

Pasažiera sēdeklis

Pieejami divi dažādi komforta līmeņi: standarta un komfortablais sēdeklis. Abus sēdekļus iespējams pasūtīt ar papildu apdari. Blakussēdētāja sēdekļi standarta aprīkojumā ir aprīkoti ar galvas atbalstu.

Guļamvietas

Apakšējās guļvietas izmērs: 70 × 200 centimetri. 16 centimetrus augsts matracis ar atsperbloka pamatni un ļoti ērts. Trīs stingruma varianti: mīkstais, pusmīkstais, stingrais. Pieejami arī divi matrača pārklāju varianti: pārklāji paaugstina gulēšanas komfortu un atvieglo guļvietas uzklāšanu. Komfortablās augšējās guļvietas izmēri: 70 × 190 centimetri vai 60 × 190 centimetri (pieejama Globetrotter kabīnei).

Iekšējie glabāšanas nodalījumi

Brīvā vieta virs vējstikla sastāv no diviem glabāšanas nodalījumiem ar nolaižamām durtiņām un četriem ISO plauktiem, no kuriem viens paredzēts tahogrāfam. Guļamkabīnē un Globetrotter kabīnē zem guļvietas ir divi lieli glabāšanas nodalījumi, kam var piekļūt no ārpuses, kā arī divi žurnālu un sīklietu nodalījumi. Priekšējā panelī iestrādātas četras atvērtās glabātuves, neliela glabāšanas kaste, DIN pieslēgvietas nodalījums, gumijas paliktnis un pudeļu turētājs.

Ārējie glabāšanas nodalījumi

Aiz pasažiera un vadītāja sēdekļiem atrodas glabāšanas nodalījumi, kuriem iespējams piekļūt no ārpuses.

Jumta lūka

Kabīnē ir iespējams ierīkot jumta lūku, ko var atvērt par 50 milimetriem. Lūkas iekšpusē ir perforēts saulessargs. Kad lūka ir atvērta, tas darbojas arī kā kukaiņu tīkls. Jumta lūku var manuāli atvērt/aizvērt.

Stūres rats

Pieejami divu izmēru stūres rati – 450 milimetru vai 500 milimetru diametrā (atkarībā no kravas automašīnas specifikācijas). Stūres rata augstumu var regulēt 90 milimetru diapazonā, slīpumu var regulēt 28 grādu robežās. Stūre ir pieejama ar drošības spilvenu vai bez tā. Stūrē iestrādātie vadības taustiņi ļauj droši un ērti izmantot kruīza kontroles sistēmu, skaņas signālierīci, tālruni, kā arī vadītāja informācijas displeja un sekundārā informācijas displeja funkcijas.

Klimata kontroles sistēma

Atbilstoši vēlmēm iespējams izvēlēties kādu no divām alternatīvām klimata kontroles sistēmām.

  • Gaisa kondicionieri ar manuālo vadību (MCC).
  • Gaisa kondicionieri ar automātisko temperatūras regulēšanu (ECC/ECC2).

Klimata kontroles sistēmu iespējams papildināt arī ar kabīnes un dzinēja sildītāju.

Sēdekļu tapsējums

Robustais
Audums, audums/vinils vai āda
Dinamiski Audums, audums/vinils vai āda
Progresīvais
Mīksts audums vai āda
Visus komforta klases sēdekļus iespējams aprīkot ar ventilēšanas sistēmu  

Sienu tapsējums

Robustais Vinils
Dinamiski Audums
Progresīvais Audums
Atrodiet vietējo servisa centru

Jūtieties kā mājās

Jūtieties ērti. Izmēģiniet sēdekli. Guļvietu. Ieskatieties visos plauktos. Jūs neticēsiet, cik tajos ir daudz vietas.

Meklēt servisa centru