Volvo FMX ir ārkārtīgi izturīga kravas automašīna, kas paredzēta smagu darbu veikšanai

Mūsu visu laiku izturīgākā kravas automašīna

Pietiekami spēcīga, lai vilktu pat 32 tonnas. Pietiekami izturīga, lai ietriektos betona sienā un turpinātu darbu. Bufera stūri ir veidoti no trīs milimetrus bieza augstas kvalitātes tērauda. Priekšējie lukturi novietoti augstu, virs atsitienu joslas. Ja Jums izdosies nodarīt nopietnus bojājumus (kas ir mazticams), dalītie virsbūves paneļi to aizsargās. Izmantojot redzami ievietotās skrūves, detaļu varēsiet nomainīt saviem spēkiem. Visas minētās iezīmes palīdzēs saglabāt Volvo FMX veselumu, lai tā varētu būt tur, kur tai jābūt.

Ir pievienotas daudzas tērauda detaļas, taču svara pieaugums ir neliels – kādi pieci vai seši kilogrami. Toties izturība ir pieaugusi daudzkārt.

Hanss Bergkvists

Volvo FMX dizainers, Volvo Trucks

Spēcīga konstrukcija

Stūrains ne bez iemesla

Jaunā vilkšanas ierīce, jaunais aizsargstienis, jaunais dzinēja aizsargs – tas viss ar lieliem balsteņiem ir piemontēts pie priekšējās drošības sijas. Rezultāts ir neticami izturīgā kastes formas priekšdaļa. Neliela ātruma radītā ietekme tiek absorbēta, un pašsvārstību frekvence ir gandrīz likvidēta – tādējādi arī kabīnes šūpošanās. 

Neskaitāmu tonnu vilkšanas spēks

Vilkšanas ierīce

Vienlaidu čuguna forma – pietiekami spēcīga, lai grūstu vai vilktu pat 32 tonnas smagas kravas. Tik spēcīgs, ka tad, ja tas balstās uz asīm un riteņi griežas, ekskavators vai cits Volvo FMX to var nekavējoties pārvietot. Tā kā vilkšanas ierīce ir novietota atklāti, to var izmantot arī kā kāpnes, lai kravas automašīnas priekšpusē pakāptos augšup.

Mūsu vilkšanas ierīcei ir daudz priekšrocību
Lieliski rezultāti triecienizturības testos

Pārbaudīta triecienizturība

Mēs mēģinājām caursist priekšdaļu ar tērauda pāli un gandrīz 3 tonnu spiedienu. (Kastei līdzīgā konstrukcija uz to reaģēja kā atspere, gandrīz pilnībā atgūstot formu.) Mēs iebraucām smagā betona klucī. (Tērauda priekšdaļa nedaudz ieliecās, taču lielā mērā atguva formu.) Mēs veicām vēl dučiem biedējošu testu no sava repertuāra. Tāpēc, sacīdami, ka Volvo FMX ir visizturīgākā automašīna, ko esam izstrādājuši, mēs to domājam nopietni.

Atrodiet vietējo servisa centru

Esat gatavs izturībai?

Volvo Trucks vietējais servisa centrs ir gatavs izrādīt Jums ikvienu Volvo FMX iezīmi, kas padara to par mūsu visu laiku visizturīgāko kravas automašīnu.

Meklēt servisa centru