Dinamiskā stūrēšana samazina nogurumu, mazinot slodzi autovadītājam, ko rada sarežģīti braukšanas apstākļi

Volvo dinamiskā stūrēšana

Tālāk. Pagrieziens. Atpakaļgaita. Pagrieziens. Ja manevrēšana būvlaukumā būtu tik viegla. Sarežģītos apstākļos un šaurās vietās kaklam, mugurai un pleciem ir liela spriedze. Vai arī nav. Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma mazina traucējumus, pirms tie nokļuvuši līdz Jūsu muskuļiem. Stūrēt var ar vienu pirkstu, ķermeņa nogurumu samazinot pat par 85%.

Izmēģiniet Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēmu
I-Shift pārnesumkārba ir pielāgota braukšanai sarežģītos apstākļos

I-Shift – visgudrākā pārnesumkārba pasaulē

Vienkāršā, uzticamā un ārkārtīgi efektīvā I-Shift ir mūsu vispopulārākā transmisijas sistēma. Tā atvieglo braukšanu sarežģītos apstākļos un manevrēšanu, mazinot iestrēgšanas risku un ietaupot arī līdz pat 5% degvielas.

Arī I-Shift pārnesumkārba ir pastiprināta un uzlabota, piemērojot to darbam īpaši smagos apstākļos. Turklāt tā ir pieejama visām tiltu konfigurācijām, tostarp kravas automašīnām ar priekšējo dzenošo tiltu.

Pārslēdzieties uz I-Shift
Dynafleet nodrošina kravas automašīnu reāllaika datus, tādējādi paaugstinot darba ražīgumu

Dynafleet – palieliniet savu produktivitāti

Vietas, kravas un līmeņi. Autovadīšanas ilgums Emisiju pārskati. Degvielas patēriņš. Dynafleet ziņo reāllaika datus par katru Jums piederošo kravas automašīnu, tā palīdzot palielināt produktivitāti un pieņemt ienesīgākus lēmumus.

Iepazīstiet Dynafleet
Uzziniet, kā vislabāk izmantot Volvo FMX priekšrocības būvniecības darbos

Pilnveidojiet prasmes

Autovadīšana būvniecībā ir speciālista darbs, un piemērotām zināšanām var būt svarīga nozīme. Volvo Trucks autovadītāju mācību programmas kursā “Darbs būvniecībā” varēsiet apgūt jaunas prasmes autovadīšanai bezceļa apstākļos. Apgūsiet arī paņēmienus: tos izmantojot, varēsiet maksimāli izmantot kravas automašīnas funkcijas, kas paredzētas autovadīšanai bezceļa apstākļos, un palielināt tās veiktspēju. Tā padarot darbu būvlaukumā maksimāli ienesīgu.

Kurss „Darbs būvlaukumā”
Atjautīgi veidotā šasija palielina produktivitāti

Gudrā šasija

Vai šasija var palielināt Jūsu darba produktivitāti? Šī šasija to var. GRAS-G2 aizmugures pneimatiskā balstiekārta nodrošina vēl nebijušu 300 milimetru klīrensu, bet pārveidotā apakšdaļa ir tā aizsargāta, ka tikai lielākie laukakmeņi varētu palēnināt gaitu. Labāka saķere un samazinātas vibrācijas padara braukšanu ātrāku un ērtāku, kas attiecīgi palielina produktivitāti, vidējam ātrumam pieaugot pat par 10 km/h.

Plašāka informācija par šasijām
Palielināta kravnesība ietaupa Jūsu naudu

Papildu kravnesība

Viens no visefektīvākajiem veidiem, kā palielināt produktivitāti, ir palielināt kravnesību. Tāpēc esam palielinājuši priekšējās balstiekārtas kravnesību no 18 uz 20 tonnām. Ja nepieciešams pārvadāt smagas kravas, tagad varat kravas automašīnai jau rūpnīcā uzstādīt piecu tiltu konfigurāciju, ietaupot savu laiku un virsbūves uzstādīšanas izmaksas.

Plašāka informācija par kravas automašīnām ar piecu tiltu konfigurāciju
Oriģinālās Volvo detaļas pagarina kravas automašīnas darbmūžu un padara Jūsu darbu efektīvāku

Produktīvas detaļas

Oriģinālās Volvo detaļas Jūsu kravas automašīnai nodrošina Volvo kvalitāti. Tās paildzinās kravas automašīnas darbmūžu, palīdzēs braukt ekonomiskāk, kā arī uzlabos Jūsu darba efektivitāti. Tā kā 140 pasaules tirgos ir izveidots servisu tīkls, bet progresīvas loģistikas sistēmas nodrošina laicīgu piegādi – Jums pieejamā attālumā vienmēr būs vajadzīgās detaļas.

Plašāka informācija par oriģinālajām Volvo detaļām
Atrodiet vietējo servisa centru

Palieliniet produktivitāti

Piezvaniet Volvo Trucks vietējam servisa centram vai apmeklējiet to. Mēs palīdzēsim maksimāli izmantot katru kilometru.

Meklēt servisa centru