Volvo FMX dzinējs ir rūpīgi izstrādāts tā, lai tas taupītu degvielu

Mūsu visekonomiskākie dzinēji

Mūsu dzinēju klāsts pedantiski izstrādāts degvielas taupīšanai – nemazinot veiktspēju. Mēs optimizējām degkameras ģeometrisko formu. Uz cilindru simetrijas asīm vertikāli konstruētās sūkņsprauslas. Palielināts cilindru pildījuma koeficients...

Mēs varētu ilgi (un ilgi) stāstīt par mūsu tehniskajiem sasniegumiem. Tomēr daudz svarīgāka šo jauninājumu nozīme ir jūsu peļņas rādītāju atšķirība. Un ietekme uz vidi.

Plašāka informācija par mūsu dzinējiem
Automātiskā saķeres kontrole maksimāli palielina degvielas patēriņa efektivitāti

Automātiskā saķeres kontrole

Jums nepieciešams priekšējais dzenošais tilts. Taču mūsu pētījumi pierāda, ka tā Jums vajadzīga tikai 2–5% no laika. Pārējā laikā Jūs nelietderīgi tērējat degvielu. Automātiskā saķeres kontrole palīdz palielināt degvielas patēriņa efektivitāti. Kad papildu saķere nav vajadzīga, sistēma automātiski atslēdz priekšējo tiltu, tādējādi samazinot degvielas patēriņu.

Atklājiet automātisko saķeres kontroli
Salīdzinājumā ar manuālo pārnesumkārbu I-Shift var samazināt degvielas patēriņu pat par 5%

I-Shift – vienkārša, uzticama un ārkārtīgi ekonomiska

I-Shift panāk maksimālo veiktspēju un efektivitāti, uzraugot un izmantojot informāciju par transportlīdzekļa masu, ceļa slīpumu, ātrumu un paātrinājumu, – un tādējādi tiek ietaupīta degviela. Savienota ar Volvo dīzeļdzinēju, tā salīdzinājumā ar manuālo pārnesumkārbu samazina degvielas patēriņu līdz pat 5%.

Arī I-Shift pārnesumkārba ir pastiprināta un uzlabota, piemērojot to darbam īpaši smagos apstākļos. Turklāt tā ir pieejama visām tiltu konfigurācijām, tostarp kravas automašīnām ar priekšējo dzenošo tiltu.

Plašāka informācija par I-Shift
Degvielas informācija – pakalpojums degvielas taupīšanai

Degvielas informācija – pastāvīga ietaupījuma palielināšana

Turpiniet sasniegt savus degvielas ekonomijas mērķus. Un vērojiet, kā, palielinoties ietaupījumam, pieaug darba efektivitāte. Piesakieties mūsu pakalpojuma Degvielas informācija saņemšanai – un jūs iegūstiet personisko degvielas padomnieku. Regulāra analīze, speciālista ieteikumi un pieejamais atbalsts palīdzēs Jums īsā laikā ietaupīt degvielu un palielināt ietaupījumu ar katru gadu.

Cik daudz Jums varētu palīdzēt ietaupīt pakalpojums Degvielas informācija?
Apvienojot Dynafleet ar autovadītāju prasmju pilnveidošanu, var nodrošināt degvielas efektīvu patēriņu

Atklājiet informācijas nozīmi

Dynafleet kopā ar autovadītāju prasmju pilnveidošanu ļauj ietaupīt līdz pat 7% degvielas. 

Dynafleet – vērojiet savu degvielas ekonomiju

Izmantojiet mūsu viedo autoparka pārvaldības sistēmu. Pārraugiet kravas automašīnu un autovadītāju veiktspēju reāllaikā un aplūkojiet automātiski ģenerētos degvielas efektivitātes rādītājus. Pēc tam salīdziniet, vērojiet tendences un ieviesiet ienesīgas pārmaiņas degvielas taupīšanas jomā.

Iepazīstiet Dynafleet

Autovadītāju prasmju pilnveidošana – nelielas pārmaiņas, lieli ietaupījumi

Mūsu efektīvas autovadīšanas kursā iegūsiet zināšanas, kas palīdzēs maksimāli efektīvi izmantot degvielu. Šis kurss iekļauts mūsu Volvo Trucks autovadītāju zināšanu un prasmju pilnveidošanas programmā, un atzītā sistēmiskā pieeja veicina ekonomiskas autovadīšanas paņēmienu apguvi, tādējādi radot ilgtermiņa ietaupījumus – visefektīvāk apvienojumā ar Dynafleet atskaitēm.

Volvo autovadītāju apmācība

Atrodiet vietējo servisa centru

Palieliniet ietaupījumu

Degvielas ekonomija sākas jau starta brīdī. Volvo Trucks vietējā servisa centrā ir speciālisti, kas Jums pastāstīs vairāk.

Meklēt servisa centru