Volvo FMX buferis ir pārklāts ar polipropilēnu

Dubultizturīgs buferis

Augstvērtīgā tērauda buferis ir stingrs. Tāpēc, iebraucot akmeņu kaudzē, bojājumi neradīsies. Tas ir arī pārklāts ar biezu polipropilēna kārtu, kas aizsargā buferi.

Bufera konstrukcijai ir trīs daļas, un skrūvēm var viegli piekļūt, tāpēc bojātās daļas varēsiet nomainīt saviem spēkiem, tā ietaupot braucienu uz servisu un paildzinot darbspējas laiku.

Priekšējā drošības konstrukcija pasargā vieglo automašīnu pasažierus

Priekšējā drošības konstrukcija (FUPS)

Visa priekšējā apakšējā daļa veido kastes formu. Katra tās daļa mijiedarbojas ar citām, padarot konstrukciju neticami izturīgu un elastīgu frontālā sadursmē ar vieglo automašīnu. FUPS, kas atvirzās atpakaļ un absorbē daļu triecienspēka, konstruēta, lai aizsargātu vieglo automašīnu pasažierus.

Aizsargplāksne aizsargā dzinēju un samazina putekļu virpuļu veidošanos.

Aizsargplāksne

Braukšana bezceļa apstākļos var kaitēt dzinējam. Tāpēc Volvo FMX papildaprīkojumā ir 3 milimetrus bieza jaunas konstrukcijas aizsargplāksne, kas aizsargā dzinēja eļļas rezervuāru, šļūtenes un dzesētāju. Viss, ko, braucot bezceļa apstākļos, var viegli sabojāt, ir pasargāts pat tad, ja braucat atpakaļgaitā. Ja braucat putekļainā vidē, aizsargplāksne mazina arī putekļu virpuļus zem kravas automašīnas.

Atrodiet vietējo servisa centru

Sākums ir priekšā

Sāciet no priekšdaļas. Aplūkojot Volvo FMX no visām pusēm, sapratīsiet, kāpēc tā ir visizturīgākā kravas automašīna, ko jebkad esam izstrādājuši. Palūdziet savam Volvo Trucks servisa centram atslēgas.

Meklēt servisa centru