Kad kravas automašīnai ir krava, tandēma tilts nolaižas automātiski

Optimāls autovadīšanas režīms

Tandēma tilta pacelšanas funkcija ir ļoti parocīga, ja vienā virzienā braucat ar smagu kravu, bet atpakaļ – bez kravas. Kad kravas automašīna brauc bez kravas, nospiediet pogu panelī, lai atslēgtu un paceltu dzenošo tiltu. Tiklīdz kravas automašīna tiek piekrauta, dzenošais tilts automātiski nolaižas un aktivizējas, lai nodrošinātu maksimālu saķeri un vadāmību. Šī darbība aizņem tikai 15 sekundes, tāpēc vērtīgais laiks netiek tērēts veltīgi.

Tiltu pacelšana samazina degvielas patēriņu līdz pat 3%

Ietaupiet līdz pat 4% degvielas

Dzenošie tilti rada berzes un rites pretestību, kas palielina degvielas patēriņu. Atslēdzot un paceļot dzenošo tiltu laikā, kad tas nav nepieciešams, varat samazināt degvielas patēriņu pat par 4%, braucot atpakaļceļā ar paceltu tiltu. Turklāt ievērojami uzlabot savus peļņas rādītājus.

Pacelts tilts var samazināt pagrieziena rādiusu par vairāk nekā metru

Uzlabota manevrētspēja

Ar paceltu tiltu kravas automašīna darbojas līdzīgi kā ar 4 x 2 vai 6 x 2 piedziņu – samazinās pagrieziena rādiuss un nozīmīgi uzlabojas manevrētspēja. Piemēram, 6 × 4 piedziņas kravas automašīnai ar 4,6 metru garenbāzi pagrieziena rādiusu var samazināt par vairāk nekā metru.

Pacelts tilts var uzlabot saķeri

Iegūstiet saķeri

Vai ir nepieciešama lielāka saķere? Tiktāl, cik to atļauj tilta slodzes ierobežojumi, svaru var pārnest uz vienu dzenošo tiltu, vienkārši nospiežot paneļa pogu. To var veikt pat braukšanas laikā, braucot ar nelielu ātrumu. 

Atrodiet vietējo servisa centru

Paceliet tiltu. Uzlabojiet ienesīgumu.

Lai aplūkotu, kā darbojas tandēma tilta pacelšana, apmeklējiet Volvo Trucks vietējo servisa centru.

Meklēt servisa centru