Volvo FMX ar vairākiem vadāmiem aizmugures papildtiltiem

Izbaudiet katru pagriezienu

Slodze jāsadala uz vairākām asīm? Priekšējās dubultasis ir ideāls risinājums. Vajadzīga piedziņa tikai vienai asij? Izpētiet trīsasu tiltu un visu laiku vismazāko pagrieziena rādiusu.

Stūrējams papildtilts aiz dzenošā tilta uzlabo produktivitāti

Trīsasu tilts

8 × 4 konfigurācijas šasijai ar vienu priekšējo asi ir trīsasu aizmugurējā tilta balstiekārta (aizmugurējā papildass ir hidrauliski vadāma). Tāpēc iespējama maksimāla manevrētspēja un ļoti mazs pagrieziena rādiuss. Tāpēc Jums jātērē mazāk laika, lai apstātos, veiktu pagriezienus vai brauktu atpakaļgaitā – paildzināsies faktiskais braukšanas laiks.

Arī trīsasu paceļamajam tiltam ir vairākas priekšrocības. paceļot papildasi, mazinās riepu nodilums un uzlabojas degvielas ekonomija. Pneimatiskā balstiekārta optimizē slodzi katrai aizmugures asij, tādējādi uzlabojot saķeri. Jūs varat noregulēt asu slodzes sadalījumu, vēl vairāk uzlabojot saķeri.

Priekšējie dubulttilti smagai priekšējai noslodzei

Dubulta priekšējā ass

Ja priekšā ir smaga (vai augsta) krava, piemēram, virsbūve ar celtni vai betona sūkni, 8 × 4 ar priekšējām dubultasīm un piedzītu aizmugures tiltu nodrošinās vajadzīgo manevrētspēju.

Izbaudiet Volvo FMX, kas aprīkots ar vadāmiem aizmugures papildtiltiem, manevrētspēju

Izmēģiniet pagriezienu

Vai vēlaties uzzināt, cik šaurā vietā iespējams apgriezties? Dodieties uz Volvo Trucks vietējo servisa centru un uz vietas izmēģiniet izcilo manevrētspēju.

Meklēt servisa centru