Volvo FMX klīrensa izmēģinājums reālos apstākļos

Tehniķa video

Augstāks Volvo FMX klīrenss

Augstāks klīrenss

Atsperu bloki. Gaisa spilveni. Stabilizatori. Parasti tie ir zem ass, kur tos apdraud akmeņi un šķembas. Nu tā vairs nebūs. Mūsu inženieri pneimatisko balstiekārtu apvērsa otrādi un novietoja dzenošās ass priekšā. Rezultāts? Tagad kravas automašīnas klīrenss ir tāds pats kā lokšņu atsperu balstiekārtai, toties ar visām pneimatiskās balstiekārtas ērtībām un efektivitāti.

Volvo FMX automašīnai ir īsa aizmugurējā pārkare

Īsāka pārkare

Jaunajā pneimobalstiekārtas dizainā aiz aizmugurējā tilta nav nekā, kas varētu apgrūtināt izkraušanu. Tāpēc tagad kravu iespējams izkraut tieši asfalta lējējā.  

Pneimatiskā balstiekārta mazina kravas automašīnas vibrācijas un nodrošina ērtu braukšanu

Labāka saķere, mazāk vibrāciju

Optimizēta slodze katrai aizmugures asij, tādējādi uzlabojot saķeri. Iespējami papildu uzlabojumi, manuāli noregulējot asu slodzes sadalījumu. Pneimatiskā balstiekārta arī mazina kravas automašīnas vibrācijas. Palielinātās ērtības un lielāks vidējais ātrums palielinās produktivitātes (mūsu testi pierāda 5­–10 km/h palielinājumu). Samazinot vibrācijas kaitīgo ietekmi, paildzinās arī darbspējas laiks.

Stabilizatori pa vidu starp tiltiem uzlabo stabilitāti

Stabilizatori starp asīm

Jaunajā pneimatiskajā balstiekārtā nozīmīgi ir arī uzlabotie stabilizatori. Tie pavērsti augšup, novietoti vidū starp asīm un tagad novada spēkus no ceļa un piekabes stingrākajā rāmja daļā, lai uzlabotu pretapgāšanās stabilitāti. 

Volvo FMX ar GRAS-G2 ir ideāli piemērota pašizgāzējiem un asfalta ieklājējiem

Pneimatiskā balstiekārta

Pneimatiskā balstiekārta sniedz izcilas braukšanas ērtības, kā arī ļauj regulēt klīrensu. Neviena no balstiekārtas sastāvdaļām nav izvirzīta ārpus riepu nodalījuma (315/80R22.5 riepas). Tādējādi var vieglāk pielāgot šasiju, piemēram, asfalta ieklājējiem vai pašizgāzējiem.

GRAS-G2 aizmugurējā pneimobalstiekārta ir pieejama plašā klāstā

Plašs klāsts

GRAS-G2 aizmugurējā pneimobalstiekārta ir pieejama plašā klāstā: 4 × 2, 4 × 4, 6 × 2, 6 × 4, 6 × 6, 8 × 2, 8 × 4, 8 × 6, 10 × 4 un 10 × 6. Tridem koncepcija izstrādāta, lai izturētu 36 tonnas pilnu masu uz trīsasu tilta un 10 tonnas priekšdaļā.

Atrodiet vietējo servisa centru

Pārbaudiet to braucienā

Veiciet izmēģinājuma braucienu ar Volvo FMX, kam ir aizmugures pneimatiskā balstiekārta, un Jūs jutīsiet atšķirību. Acumirklī. Vietējam Volvo Trucks servisa centram ir atslēgas.

Meklēt servisa centru