Piecu tiltu kravas automašīna – tieši no rūpnīcas

Bez kavējumiem. Bez papildu izmaksām.

Iegādājoties piecu tiltu kravas automašīnu tieši no mums, iegūsiet vairākas priekšrocības. Kravas automašīna tiek piegādāta ātrāk. Nav jāveic izmaksu ziņā dārga jaunu iekārtu uzstādīšana. Tā kā mēs nodrošinām pilnībā aprīkotu transportlīdzekli, tam tiek piedāvāta pilnīga Volvo garantija un pēcpārdošanas atbalsts. Turklāt mēs nodrošinām kravas automašīnu ar pilnīgu transportlīdzekļa tipa apstiprinājumu.

Uzlabots elastīgums

Uzlabots elastīgums

Piecu tiltu Volvo FMX ir aprīkots ar divkāršajiem priekšējiem tiltiem un Tridem dubulttiltu ar pneimatisko balstiekārtu (ar papildtiltu aiz dzenošā tilta), kas nodrošina transportlīdzekļa maksimālo pilno masu – 56 tonnas. Tāpēc šo kravas automašīnu var lieliski izmanot dažādiem mērķiem. Turklāt, ja braucat ļoti nelīdzenā apvidū, tad noderēs 10 x 6 kravas automašīna ar priekšējo velkošo tiltu.

Atrodiet vietējo servisa centru

Vai nepieciešami pieci tilti?

Aprunājieties ar Volvo Trucks vietējā servisa centra pārstāvi. Saņemiet atbildes uz visiem jautājumiem un iegūstiet palīdzību, izvēloties savu ideālo kravas automašīnu ar 10 x 4 vai 10 x 6 konfigurāciju.

Meklēt servisa centru