Volvo FMX iztaisnošanas bremze samazina transportlīdzekļa sastāva salocīšanās risku

Iztaisnošanas bremze

Veicot pagriezienu vai braucot lejup no kalna uz slidena ceļa, ieslēgsies iztaisnošanas bremze, lai novērstu sastāva salocīšanās risku. Impulsveidīgi bremzējot piekabi, transportlīdzekļa sastāvs iztaisnojas. Varat izvēlēties iztaisnošanas bremzes automātisku iedarbināšanu bīstamās situācijās, braucot ar ātrumu, kas mazāks par 50 km/h. Iztaisnošanas bremzes ir pieejamas gan kravas automašīnām, gan vilcējiem.

Volvo autovadītāja palīgsistēmas ārkārtas bremžu gaismas

Ārkārtas bremzēšanas gaisma

Strauji nospiežot bremžu pedāli, bremžu signāllukturi sāk strauji mirgot, tā brīdinot aizmugurē braucošo transportlīdzekļu vadītājus, – vienkārša iespēja novērst dzīvībai bīstamu ietriekšanos transportlīdzekļa aizmugurē.

Volvo autovadītāja palīgsistēma – Adaptīvā kruīza kontrole un Sadursmes brīdinājuma sistēma ar ārkārtas bremzēšanu

Adaptīvā kruīza kontrole ar frontālās sadursmes brīdinājuma sistēmu un avārijas bremžu sistēmu

Intensīvā satiksmē ar radaru aprīkotā adaptīvā kruīza kontroles sistēma, regulējot degvielas padevi un izmantojot visas pieejamās bremzes, palīdz saglabāt drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim.

Konstatējot sadursmes iespējamību, mūsu jutīgā sadursmes brīdinājuma sistēma uz vējstikla projicē gaismas brīdinājuma signālus. Automātiski tiek aktivizēta ārkārtas bremzēšanas sistēma, tādā veidā ievērojami samazinot smagu traumu gūšanas iespējamību.

Volvo autovadītāja palīgsistēma, Joslas maiņas sistēma

Joslu maiņas sistēma

Aktivizēta joslu maiņas sistēma ar radaru skenē neredzamo zonu blakus kravas automašīnai pasažiera pusē, lai noteiktu, vai tajā nav citu ceļu satiksmes dalībnieku. Ja joslu maiņa nav droša, atskan brīdinājuma signāls un iedegas mirgojoša ikona blakus spogulim pasažiera pusē.

Volvo autovadītāja palīgsistēma, Elektroniskā stabilitātes sistēma

Elektroniska stabilitātes programma

Mūsu Elektroniskā stabilitātes sistēma (ESP) ievērojami samazina izslīdēšanas un apgāšanās iespējamību. Bīstamās situācijās tā acumirklī ieslēdzas, lai samazinātu dzinēja jaudu un atsevišķi bremzētu katru kravas automašīnas un piekabes riteni. Tagad ESP ir pieejama vairākumam transportlīdzekļu – gan vilcējiem, gan kravas automašīnām.

Volvo autovadītāja palīgsistēma – palielināta veiktspēja uz slikta ceļa ar I-Shift

Palielināta veiktspēja uz slikta ceļa

Optimāla pārnesumu pārslēgšana. Sākuma palīdzība. Atvieglina autovadīšanu bezceļa apstākļos sarežģītos vai kalnainos apvidos. Šī programmatūra pielāgos I-Shift pārnesumkārbu, lai maksimāli palīdzētu izpildīt ikdienas uzdevumus.

Aktīvās drošības komplekts

ACC ar sadursmes brīdinājuma sistēmu virzienā uz priekšu ar ārkārtas bremzēšanu
Joslu maiņas sistēma
Autovadītāja brīdināšanas sistēma
Atrodiet vietējo servisa centru

Vai esat gatavs drošākam braucienam?

Apmeklējiet Volvo Trucks vietējo servisa centru un izmēģiniet mūsu izstrādātās autovadītāja palīgsistēmas.

Meklēt servisa centru