Volvo FMX krāsa

Tā nav melna. Tā ir kraukļmelna

Īpaši Volvo FMX kabīnes salonam mēs esam radījuši izsmalcinātu melni brūno krāsas toni. Mēs to nosaucām par “karaukļmelno”. Uz tās netīrumi ir mazāk redzami, tāpēc šī krāsa ir ideāli piemērota darbam būvlaukumā.

Volvo FMX mērierīču panelis

Informācija redzama uzreiz

Mērierīču panelī svarīgākā informācija ir izvietota priekšā un centrā, bet retāk izmantotās vadības ierīces izvietotas tālāk. Izmantojot pārvietojamos slēdžus, varat izvēlēties, kuras funkcijas novietot tuvāk stūres ratam.

Volvo FMX funkcijas

Funkcijas pieskāriena attālumā

Atsevišķas funkcijas ir pārvietotas no statnēm uz stūres ratā iebūvētajiem vadības slēdžiem. Tās ir loģiski grupētas pēc funkcijām un viegli sasniedzamas ar pirkstiem.

Pietiekami daudz glabāšanas nodalījumu

Ietilpīgi glabāšanas nodalījumi personiskajām lietām

Ietilpīgās glabātavas priekšā, zem guļvietas un ārējais glabāšanas nodalījums aizmugurē ir pielāgoti tieši Jūsu vajadzībām. Statīvu ar elektrisko žāvētāju novietojot uz apakšējās guļvietas vai pie kabīnes sienas, ātri izžāvēsiet drēbes, dvieļus un apavus.

Tāpat ir daudzi nodalījumi, kur glabāt, piemēram, dokumentus. Sīklietu nodalījums iebūvēts paneļa augšpusē, tajā ērti glabāt dažādus sīkumus. Tur ir gan vieta pildspalvām un tālrunim, gan USB ligzda. Tur ir pat atvāžams pudeles turētājs.

Volvo FMX stūres rats

Izcils stūres rats

Stūres rats ir viegli regulējams, tāpēc ir vairāk brīvas vietas ceļgaliem. Stūres rata ergonomiskā konstrukcija piedāvā dažādas turēšanas iespējas – tāpēc tas ir ērti visas dienas garumā. Nedaudz lielākai greznībai pieejama arī ādas apdare.

Jaunais autovadītāja sēdeklis

Unikāls sēdeklis

Autovadītāja sēdeklis nodrošina izcilu atbalstu, kustību brīvību un vairāk vietas kājām, to var bīdīt gan 20 cm uz priekšu un atpakaļ, gan pacelt vertikāli 10 cm robežās. Sēdvieta ir ērtāka nekā jebkad iepriekš, turklāt ir pieejami četri dažādi polsterējuma varianti.

Plata apakšējā gulta

Gudra gulēšana

Tas, ka nakts jāpavada kabīnē, nenozīmē traucētu naktsmieru. Apakšējā gulta ir 70 centimetrus plata ar 16 centimetru atsperēm, kuras iespējams pielāgot trim dažādām cietības pakāpēm. Neizkāpjot no guļvietas, varat ieslēgt un izslēgt salona apgaismojumu, modinātājpulksteni, kabīnes sildītāju, audiosistēmu, atvērt un aizvērt logus, atslēgt un aizslēgt durvis.

Volvo FMX pakalpojumu sistēmas

Sistēma pakalpojumiem un Infotainment

Vienkārši lietojama navigācija, Dynafleet, uzlabota komunikācija un kvalitatīva audio izklaide. Volvo Trucks iebūvētā pakalpojumu un Infotainment sistēma apvieno visas šīs funkcijas vienā saskarnē – 7 collu skārienekrānā. To var vadīt manuāli, ar balss komandām vai stūres rata pogām.

Mainiet uzskatus par savu pieredzi kabīnē.

Volvo FMX ērti lietojamas sistēmas

Vienkārši izmantojama

Padariet savu pakalpojumu un Infotainment vadību vienkāršāku. Sajūtiet priekšrocības: labāki, drošāki autovadīšanas apstākļi, vienkāršāka navigācija un efektīvāka autoparka pārvaldība.

Šī sistēma apvieno kabīnes audio un izklaides bloku ar Dynafleet un navigācijas funkcijām.

Pakalpojumi un Infotainment ir integrēti un tādējādi viegli vadāmi. Pieskarieties ekrānam, nospiediet stūres rata pogas vai izmantojiet balsi. Kā ērtāk.

360° skats no iekšpuses

Tālāk ir pieejams interaktīvs kabīnes interjera skatījums. Lai skatītu plašāku informāciju, noklikšķiniet uz tekstlodziņiem. Lai uzlabotu skatīšanās iespējas, noklikšķiniet uz „Pilnekrāna režīms”. Šeit aplūkotas vispārējās iezīmes un funkcijas, Jūsu kravas automašīnai tās var būt atšķirīgas.

VT

Iekāpiet un iemīlieties

Lai apskatītu Volvo FMX kabīni, sazinieties ar Volvo Trucks vietējo dīleri. Viņš ar prieku Jums to izrādīs.

Atrodiet vietējo dīleri