Jo vairāk to lieto, jo labāk tā izskatās.

Asoks Georgs

Volvo Trucks virsbūves dizainers

Konstrukcijas iezīmes, kas vēl vairāk akcentē robustumu. Uzskatāms Volvo FMX klīrenss

Lielāka. Labāka. Izturīgāka

Tajā ir visi zināmie Volvo FMX elementi, tikai tie ir pastiprināti un uzlaboti. Aizsargstienis ir izturīgāks un lielāks, tāpat arī stūru buferi. Centrālā vilkšanas ierīce izgatavota no čuguna un spēj vilkt līdz 32 tonnām. Jaunie priekšējie lukturi ir novietoti augstāk, kur tie ir vairāk aizsargāti.

Volvo FMX virsbūves paneļi ir izstrādāti tā, lai tos varētu viegli noņemt un uzstādīt

Konstrukcija, kas taupa laiku

Lūk, stūru buferu un korpusa paneļu atsegtie stiprinājumi. Tie ne vien papildina kravas automašīnas stabilo tēlu, bet, tos izmantojot, varēsiet ātri nomainīt paneļus. Mūsu filozofija – palielināt funkcionalitātes vērtību, tādējādi saīsinot servisā pavadīto laiku.

Volvo FMX buferis – izturīgs un praktisks

Priekšpuse – svarīgākais ir darbspējas laiks

Tērauda buferis, kas pārklāts ar polipropilēnu, konstruēts tā, lai varētu izturēt visus objektus, ko tam uzmet (vai kam uztriecas). Jaudīgajiem dubultajiem ksenona lukturiem varat izvēlēties divus šķembu aizsargus. 3 milimetrus biezā aizsargplāksne saudzēs kravas automašīnas apakšdaļu. Lai kādu darbu Jūs darītu, Volvo FMX palīdzēs to turpināt.

Plašāka informācija par priekšpusi
Volvo FMX iekāpšanas pakāpiens

Izstrādātas būvniecībai

Ja esat būvdarbu kravas automašīnas vadītājs, Jums bieži jākāpj kabīne un jāizkāpj no tās. Zemais, atvāžamais kāpslis atvieglinās kāpšanu, bet neslīdošā konstrukcija padarīs to drošāku. Šaurie spoguļu balsti gādās par teicamu redzamību priekšā, bet augstu novietotā gaisa ieplūdes sistēma uzlabos redzamību atpakaļgaitā. Neuztraucieties, ja dubļi nošļakstīs priekšējo stiklu, – uzkāpiet uz kabīnes priekšdaļas un notīriet tos. Katra detaļa ir konstruēta Jūsu un Jūsu kravas automašīnas sadarbībai.

Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 krāsām. Visas zaļās.

Ietaupiet laiku un naudu, izvairoties apmeklēt kādu speciālu krāsotavu – jau piegādes brīdī saņemiet Volvo kabīni paša izvēlētajā krāsā. Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 dažādiem toņiem, krāsām un nokrāsām. Un, ja Jūs neatradīsiet savu vienīgo iecerēto krāsu, Jūsu vajadzībām mēs varam sajaukt praktiski jebkuru krāsas toni.

Vēlaties gūt priekšskatu? Izmantojiet zemāk piedāvāto kabīnes krāsotavu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datora monitorā redzamā krāsa var atšķirties no reālajiem krāsas toņiem. Lai aplūkotu patiesos krāsu paraugus, lūdzu, apmeklējiet savu Volvo izplatītāju. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka visos reģionos un visiem modeļiem nav pieejamas visas krāsas. Attēlā paradīta kravas automašīna ar iespējami spilgtāko krāsas toni.

Krāsotavā var izvēlēties visas tirdzniecības sistēmā pieejamās krāsas. Daudzām pulverveida krāsām pieejams arī lakas pārklājums. Ja neizdodas atrast savu izvēlēto krāsu, lūdzu, sazinieties ar savu Volvo izplatītāju.

Atrodiet vietējo servisa centru

Padauziet pa to.

Iesperiet tai. Uzkāpiet uz bufera. Pabakstiet priekšējos lukturus. Volvo Trucks vietējais servisa centrs parādīs Jums, cik izturīga ir Volvo FMX.

Meklēt servisa centru