Volvo FM. Par 20% mazāks CO2 izmešu daudzums

Kravas automašīna smago kravu reģionālajiem un tālajiem pārvadājumiem. Modeļa vadāmība un veiktspēja ne ar ko neatšķiras no Jums jau zināmās Volvo FM kravas automašīnas. Taču šim modelim ir mazāka oglekļa emisiju ietekme, kā arī zemāku degvielas izmaksu potenciāls. Turklāt nav nepieciešams mazināt ne vadāmības, ne produktivitātes iespējas.

Euro 6 C posms ● 420 Zs/2100 Nm vai 460 Zs/2300 Nm ● I-Shift ● Vilcējs vai kravas automašīna ● 4×2, 6×2 vai 6×4 ● Darbības diapazons līdz pat 1000 km 

Galvenie pieci iemesli, lai izvēlētos jauno Volvo FM LNG

Tirgū neviena cita kravas automašīna nelīdzinās šim modelim. Izpētiet, kas to padara tik unikālu un kāpēc tieši šis modelis ir teicama izvēle Jūsu uzņēmējdarbībai un apkārtējai videi. 

Volvo FM LNG vadāmība un veiktspēja ne ar ko neatšķiras no jums jau zināmā Volvo FM modeļa.

Vadāmība un veiktspēja ir kā dīzeļdzinējam

Mūsu jauno ar gāzi darbināmo kravas automašīnu spēka pārvada pamatā ir mūsu plaši zināmā dzinēju tehnoloģija. Neviens cits neko tādu nepiedāvā. Tiek nodrošināta nemainīga veiktspēja, bet par 20% mazāks CO2 izmešu daudzums*. Jaunā ar gāzi darbināmā Volvo FM LNG vadāmība un veiktspēja ne ar ko neatšķiras no jums jau zināmā Volvo FM modeļa. 

Apskatiet specifikācijas
Samaziniet degvielas izmaksas ar Volvo FM LNG

Samaziniet degvielas izmaksas

Volvo jaunās ar gāzi darbināmās kravas automašīnas piedāvā tādu pašu degvielas efektīvu patēriņu kā mūsu dīzeļdegvielas kravas automašīnas. Vienīgi, tā kā LNG modelis bieži vien ir lētāks, jums ir liela iespēja samazināt degvielas izmaksas. 

Samaziniet savu oglekļa emisiju ietekmi ar Volvo FM LNG

Samaziniet savu oglekļa emisiju ietekmi

Tie paši pārvadājumi nemainīgā ātrumā. Taču šī modeļa CO2 izmešu daudzums ir par 20% mazāks*. Ja apkārtējā vide ir viena no jūsu prioritātēm, ar gāzi darbināmais Volvo FM LNG būs piemērota sākotnējā izvēle. Ja vēlaties vidi aizsargāt vēl vairāk, izmantojiet bioloģisko LNG (sašķidrināto dabasgāzi) un samaziniet izmešu daudzumu par 100%*. Liels solis ceļā uz nulles CO2 emisiju daudzumu. 

Jaunais ar gāzi darbināmais G13C dzinējs

Atrodiet piemērotu risinājumu

Dzinējs ir visu kravas automašīnu noteicošs parametrs. Jaunā ar gāzi darbināmā dzinēja pamatā ir mūsu modernais D13K dzinējs. Mēs to uzlabojām ar novatoriskiem risinājumiem, lai varētu darbināt ar gāzi. Rezultāts? Jaunais G13C dzinējs ir pielīdzināms dīzeļdzinēja efektivitātei. Un Jūs varat sagaidīt tādus pašus intervālus starp apkopēm, uzticamību un veiktspēju. 

Ilgtspējīgi pārvadājumi

Izcelieties savu konkurentu vidū

Vai Jūsu klienti pieprasa ilgtspējīgus pārvadājumus? Labi. Volvo FM LNG modelis nodrošina tūlītēju CO2 izmešu samazinājumu 20% apmērā*. Turklāt netiek samazinātas kravnesības vai produktivitātes iespējas. Saglabājas arī konkurētspēja.

* Tas attiecas uz transportlīdzekļa izmešiem tā izmantošanas laikā (“tank-to-wheel”). 

Uzņēmuma “Monge & C Spa” ģenerāldirektors Domeniko Mondže (Domenico Monge)

Ar gāzi darbināmu transportlīdzekļu izmantošana krietni samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi. Tāpat arī mūsu uzņēmumam būtu iespēja samazināt tiešās un netiešās izmaksas.

Domeniko Mondže (Domenico Monge)

Uzņēmuma “Monge & C Spa” ģenerāldirektors dalās ar saviem lielajiem nākotnes plāniem.

Tā apgalvo Volvo Trucks izstrādājumu nodaļas vadītājs par jaunajām ar gāzi darbināmajām kravas automašīnām

Sabiedrība pieprasa videi saudzīgākas degvielas alternatīvas. LNG ir potenciāls gan tūlītējs, gan ilgtermiņa risinājums ar ievērojami zemāku ietekmi uz klimatu.

Tubīass Berjmans

Tā apgalvo Volvo Trucks izstrādājumu nodaļas vadītājs par jaunajām ar gāzi darbināmajām kravas automašīnām.

Nulles emisiju mērķis

Energoefektivitāte un alternatīvās degvielas ir būtiskas mūsu stratēģijai saistībā ar ilgtspējīgiem pārvadājumiem. Jaunais ar gāzi darbināmais Volvo FM LNG modelis nodrošina tūlītēju CO2 izmešu samazinājumu 20%* apmērā. Iespēja izmantot bioloģisko LNG nozīmē samazinājumu pat 100%* apmērā. Šī modeļa kravas automašīna paver ilgtermiņa iespējas saistībā ar atjaunojamo degvielu, tādējādi kļūstam mazāk atkarīgi no fosilās enerģijas avotiem. 

Visas šīs darbības ir svarīgas, lai rastu nulles CO2 emisiju un ilgtspējīgu pārvadājumu risinājumus gan apkārtējai videi, gan uzņēmējdarbībai. 

 

* Tas attiecas uz transportlīdzekļa izmešiem tā izmantošanas laikā (“tank-to-wheel”). 

Atrodiet vietējo izplatītāju

Pamēģiniet pats

Jūsu Volvo Trucks servisa centra pārstāvis ir gatavs apspriest ar jums Volvo FM LNG iezīmes un priekšrocības. 

Atrodiet vietējo servisa centru