Volvo FM: 100% darbspējas laika garantija, noslēdzot Zelta līgumu

100% darbspējas laiks garantēts

Unikāls dizains, visaugstvērtīgākie elementi, izcila apkope un plašs atbalsta tīkls. Pievienojiet vēl mūsu telemātikas vārteju un Volvo Zelta līgumu – un jums būs nodrošināts 100% darbspējas laiks. Tas nozīmē, ka jūsu kravas automašīna vienmēr būs jūsu rīcībā, kad vien tā būs nepieciešama. Ja tā nebūs, mēs nodrošināsim jums citu kravas automašīnu vai finansiālu kompensāciju.

Paildziniet darbspējas laiku
telematics

TELEMĀTIKAS VĀRTEJA – JŪSU AUTOMAŠĪNAS TEHNISKAIS DARBINIEKS

Izmantojot šo gudro tehnoloģiju, servisos iespējams redzēt informāciju par dzinēju, nobraukumu un degvielas patēriņu. Tehniķi var redzēt arī traucējumu diagnostikas kodus un uzraudzīt būtiski svarīgo elementu stāvokli (bremžu kluči, sajūgs, akumulators utt.). Šāda uzraudzība samazinās neplānotas dīkstāves. Un servisā viss būs sagatavots jūsu kravas automašīnas uzņemšanai, tāpēc ceļu varēsiet turpināt iespējami drīz.

Pakalpojums Volvo Action Service pieejams, tikai nospiežot pogu

Volvo Tehniskās palīdzības dienesta zvanu centrs – tikai nospiediet pogu

Neplānota apstāšanās nepazīstamā apvidū? Nospiediet Tehniskās palīdzības dienesta (Volvo Action Service - VAS) zvanu centra pogu – un jūs savienos ar operatoru, kas ar jums sazināsies dzimtajā valodā (valoda tiek noteikta pēc digitālajā tahogrāfā ievietotās vadītāja kartes datiem). Operators zina precīzu jūsu atrašanās vietu, jūsu šasijas identifikācijas numuru un var tehniķim nosūtīt visus traucējumu diagnostikas kodus. Neuztraucieties, palīdzība jau tuvojas.

Plašāka informācija par VAS pogu
Volvo FM ar novatorisko drošības aprīkojumu

Mazāk negadījumu. Ilgāks darbspējas laiks

Drošība ir mūsu kaislība. Tā ir mūsu DNS daļa. Projektējot ikvienu Volvo kravas automašīnu, drošība ir mūsu galvenais apsvērums. Jo mazāk negadījumu, jo vairāk laika jūsu kravas automašīna (un autovadītājs) pavadīs ceļā. Volvo FM inovatīvais drošības aprīkojums sargās gan kravas automašīnas, gan autovadītāja, gan citu satiksmes dalībnieku drošību.

Dzīvību sargājošas drošības funkcijas
Atrodiet vietējo servisa centru

Vēlaties 100% darbspēju?

Vietējais Volvo Trucks servisa centra pārstāvji zina visu par darbspējas laika paildzināšanu. Apmeklējiet viņus vai piezvaniet viņiem.

Meklēt servisa centru