kabīņu izmērus

Dienas kabīne

Dienas kabīne (FM-DAY) ar komfortablu un ergonomisku autovadītāja darba vietu. Salona augstums ir 157 centimetri: virs dzinēja nodalījuma pārsega – 114 centimetri.

Guļamkabīne

Guļamkabīne (FM-SLP) nodrošina komfortablus apstākļus nakšņošanai vienai personai. Salona augstums ir 157 centimetri: virs dzinēja nodalījuma pārsega – 114 centimetri.

Zemā guļamkabīne

Zemā guļamkabīne (FM-LSLP) ar pazeminātu jumtu nodrošina papildu platību kravai virs kabīnes. Salona augstums ir 147 centimetri: virs dzinēja nodalījuma pārsega – 104 centimetri.

Globetrotter kabīne

Globetrotter kabīne (FM-HSLP) nodrošina komfortablus apstākļus nakšņošanai divām personām. Šīs kabīnes augšdaļā iekārtoti papildu glabāšanas nodalījumi. Salona augstums ir 196 centimetri: virs dzinēja nodalījuma pārsega – 153 centimetri.

Globetrotter LXL kabīne:

Globetrotter LXL kabīne (FM-XHSL) nodrošina komfortablus apstākļus nakšņošanai divām personām. Šīs kabīnes augšdaļā iekārtoti papildu glabāšanas nodalījumi. Salona augstums ir 210 centimetri: virs dzinēja nodalījuma pārsega – 167 centimetri.

 

Kabīnes aprīkojums

Kabīnes balstiekārta ar četriem atbalstiem
Izvēlieties vai nu spirālatsperes ar amortizatoriem, vai pneimatisko balstiekārtu ar automātisku augstuma regulēšanas sistēmu visiem atbalstiem. 

Gaisa ieplūdes sistēma
Gaisa ieplūde novietota kreisajā pusē, pieejams augstais vai zemais novietojums. Ir pieejama arī priekšējā gaisa ieplūdes sistēma.

Kabīnes krāsas
Aptuveni 650 izvēles varianti.

Autovadītāja sēdeklis
Izvēlieties kādu no trim dažādiem ērtību līmeņiem: standarta, komfortablais un luksus. Katru no tiem iespējams pasūtīt ar papildu apdari. Sēdekļa kopējais regulēšanas diapazons: 200 milimetri uz priekšu/atpakaļ un 100 milimetri vertikālā virzienā. Autovadītāja sēdekļa standartaprīkojumā ietilpst galvas atbalsts, regulējama un nolaižama atzveltne, augstuma regulēšana un regulēšana uz priekšu/atpakaļ, regulējams jostas vietas atbalsts un slīpuma regulēšana. 

Blakussēdētāja sēdeklis
Izvēlei pieejami divi dažādi līmeņi: standarta un komfortablais sēdeklis. Abus sēdekļus iespējams pasūtīt ar papildu apdari. Standartaprīkojumā ir galvas balsti. 

Guļvietas
Apakšējās guļvietas izmērs: 70 × 200 centimetri.
Īpaši ērts 16 centimetru augsts matracis ar atsperbloka pamatni. Iespējami trīs izvēles varianti: mīkstais, pusmīkstais un stingrais.
Pieejami divi matrača pārklāju variant, kas paaugstina gulēšanas komfortu un atvieglo guļvietas uzklāšanu. 
Komfortablās augšējās guļvietas izmēri: 70 × 190 centimetri vai 60 × 190 centimetri.

 

Iekšējie glabāšanas nodalījumi
Vieta virs vējstikla sastāv no diviem glabāšanas nodalījumiem ar nolaižamām durtiņām un četriem ISO plauktiem, no kuriem viens paredzēts tahogrāfam. Guļamkabīnē un Globetrotter kabīnē zem guļvietas ir divi lieli glabāšanas nodalījumi, kuriem var piekļūt no ārpuses; atpūtas nodalījumā ir divas žurnālu un sīklietu glabāšanas vietas. Priekšējā panelī ir iestrādātas četras atvērtās glabātuves, neliela glabāšanas kaste, DIN pieslēgvietas nodalījums, gumijas paliktnis un pudeļu turētājs.

Ārējie glabāšanas nodalījumi
Aiz pasažiera un autovadītāja sēdekļiem atrodas glabāšanas nodalījumi, kuriem iespējams piekļūt no ārpuses.

Jumta lūka
Kabīnē ir iespējams ierīkot jumta lūku, ko var atvērt par 50 milimetriem. Lūkas iekšpusē ir perforēts saulessargs. Kad lūka ir atvērta, tas darbojas arī kā kukaiņu tīkls. Jumta lūkai paredzēta manuālā vai automātiskā atvēršana/aizvēršana (pēc izvēles).

Stūres rats
Pieejami divu izmēru stūres rati – 450 milimetru vai 500 milimetru diametrā (atkarībā no kravas automašīnas specifikācijas). Stūres rata augstumu var regulēt 90 milimetru diapazonā; slīpumu var regulēt 28 grādu robežās. Stūre ir pieejama ar drošības spilvenu vai bez tā. Stūrē iestrādātie vadības taustiņi ļauj droši un ērti izmantot kruīza kontroles sistēmu, skaņas signālierīci, tālruni, kā arī vadītāja informācijas displeja un sekundārā informācijas displeja funkcijas.


Klimata kontroles sistēma
Atbilstoši savām vēlmēm varat izvēlēties kādu no diviem klimata kontroles sistēmas variantiem.

  • Gaisa kondicionieri ar manuālo vadību (MCC).
  • Gaisa kondicionieri ar automātisko temperatūras regulēšanu (ECC/ECC2). 

Klimata kontroles sistēmu iespējams papildināt arī ar kabīnes un dzinēja sildītāju.

Sēdekļu tapsējums

Robustais Audums, audums/vinils vai āda.
Dinamiski Audums, audums/vinils vai āda
Progresīvais Mīksts audums vai āda
Visus komforta klases sēdekļus iespējams aprīkot ar ventilēšanas sistēmu.

Sienu tapsējums

Robustais Vinils
Dinamiski Audums
Progresīvais Audums
Atrodiet vietējo servisa centru

Jūtieties kā mājās

Jūtieties ērti. Izmēģiniet sēdekli. Guļvietu. Ieskatieties visos plauktos. Jūs neticēsiet, cik tajos ir daudz vietas.

Meklēt servisa centru