Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma samazina autovadītāja kakla, muguras un plecu saspringumu, samazinot slodzi pat par 85%.

Volvo dinamiskā stūrēšana

Revolucionāra vadāmība. Vilcienam līdzīga stabilitāte lielā ātrumā. Kontrole bez piepūles, braucot lēnām. Nevainojama precizitāte atpakaļgaitā. Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma palielina stūrēšanas spēku līdz pat 85% – gandrīz pavisam samazinot kakla, muguras un plecu spriedzi.

Volvo dinamiskā stūrēšana
Volvo dinamiskā stūrēšana

I-Shift – visgudrākā pārnesumkārba pasaulē

I-Shift – vienkārša, uzticama un ārkārtīgi efektīva – nodrošina jaunus risinājumus pārvadājumu jomā. Autovadītājiem tā patīk, jo tai nav smaga sajūga, nav jābīda svira un katra pārnesumu maiņa ir precīzi saskaņota. Tā palīdz ietaupīt pat 5% degvielas, tāpēc tā patīk arī pārvadātājiem.

Pārslēdzieties uz I-Shift
Jaunā Volvo FM nodrošina lielāku kravnesību

Daudzas kravas automašīnas ir "pieņēmušās" svarā. Tikai ne šī. Mūsu svara optimalizēšanas programma par 75 kilogramiem samazināja Volvo FM svaru, nezaudējot citas tā īpašības, jo programma ir pielāgota katram kravas automašīnas lietojumam.

Ja kravas automašīnas pilnā masa ir gandrīz 18 tonnas, līdzsvara dēļ viens vilcēja papildu kilograms var samazināt kravnesību par trīs kilogramiem. Tādējādi Volvo FM svara samazinājums ļauj par trīs reizēm palielināt kravnesības potenciālu – papildu 225 kilogrami. Uzlabojums Jūsu produktivitātei! Un pieaug katra brauciena ienesība.

Jaunā Volvo FM nevainojamā autovadītāja darba vide

Ideāla vide darbam un atpūtai

Viss šajā kravas automašīnā konstruēts tā, lai ceļā palielinātu produktivitāti: no brīža, kad iekāpjat Volvo FM (pa īpaši zemo kāpsli), līdz brīdim, kad pabeidzat darbu. Un dienas beigās jūtaties labi.

Aplūkojiet kabīni no iekšpuses
Dynafleet palīdz sasniegt maksimālo produktivitāti

Dynafleet – palieliniet savu produktivitāti

Vietas, kravas un līmeņi. Autovadīšanas ilgums Emisiju pārskati. Degvielas patēriņš. Dynafleet nodrošina reāllaika datus par katru Jūsu kravas automašīnu, palīdzot palielināt produktivitāti un pieņemt veiksmīgākus lēmumus.

Iepazīstiet Dynafleet
Atrodiet vietējo servisa centru

Ražīgāks darbs

Aprunājieties ar Volvo Trucks vietējā servisa centra pārstāvi. Viņš palīdzēs maksimāli izmantot katru kilometru.

Meklēt servisa centru