Ir uzlabota un precīzāk noregulēta visa balstiekārta. Viss ir nomainīts, atjaunināts vai pilnveidots, lai uzlabotu vadāmību.

Niklass Frejds

Transportlīdzekļu dinamikas speciālists, Volvo Trucks

Volvo FM ar uzlabotu virziena noturību

Stabila kā vilciens

Pārveidotā priekšējās lokšņu atsperu balstiekārtas konstrukcija samazina velšanās spēkus un būtiski uzlabo virziena stabilitāti, tādējādi palielinot pārliecību par spēju kontrolēt jebkuru situāciju. Pilnveidotā priekšējā balstiekārta samazina arī virziena korekcijas nepieciešamību, tāpēc kravas automašīna pakļaujas vadībai gan uz autoceļa, gan šaurākajos ceļa līkumos.

Volvo FM samazina pārmērīgu pagriežamību

Spēku pārvaldība

Mēs pārveidojām arī aizmugures ass pneimatisko balstiekārtu. Volvo patentētā konstrukcija ar stabilizatoriem ass priekšpusē novērš nevēlamu ceļa spēku iedarbību uz rāmi. Šī konstrukcija palīdz novērst arī kravas automašīnas izslīdēšanu, ko līkumos rada piekabe.

Volvo FM, „The epic split”

Volvo dinamiskā stūrēšana

Vissvarīgākais jauninājums pēc stūres pastiprinātāju izgudrošanas. Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēmas darbībā izmantots “maināmā griezes momenta” princips, lai izlīdzinātu netīšu stūres pagriešanu un vajadzības gadījumā nodrošinātu papildu griezes momentu. Tā tiek iegūta nevainojama stabilitāte, braucot ar lielu ātrumu, pilnīga kontrole, braucot ar nelielu ātrumu, un gandrīz pavisam samazināta muskuļu spriedze.

Atrodiet vietējo servisa centru

Nepaļaujieties tikai uz mūsu stāstījumu

Izmēģiniet pasaules klases vadāmību. Apmeklējiet Volvo Trucks vietējo servisa centru – mēs Jums ar prieku demonstrēsim visas iespējas.

Meklēt servisa centru