Noskaties video, lai uzzinātu vairāk par telemātikas risinājumiem

To paveiks telemātikas vārteja

Atļaujiet servisa centram sekot Jūsu kravas automašīnas statusam – attāli

Gudrāka tehniskās apkopes plānošana

Noslēdzot Volvo Zelta līgumu, apkope vairs neietekmēs darbspējas laiku. Kamēr esat ceļā, telemātikas vārteja nodrošina servisa piekļuvi datiem par dzinēja parametriem, nobraukumu, degvielas patēriņu un būtiski svarīgu detaļu stāvokli. Tas nozīmē, ka Jūsu kravas automašīna uz tehnisko apkopi tiks izsaukta tikai tad, kad tas patiešām būs vajadzīgs. Jūs saņemsiet arī informāciju par problēmām, pirms tās Jūs apturējušas ceļā, bet, kad ieradīsieties servisā, tur jau viss būs sagatavots. Tā netiks zaudēts ne laiks, ne nauda.

Funkcijas tiešsaistē: tehniķiem nodrošināta attāla piekļuve

Profilaktiskā tehniskā apkope jebkurā vietā

Dažu apkopes darbību dēļ nemaz nevajadzētu apmeklēt servisu. Izmantojot tiešsaistes funkcijas, servisa tehniķis var piekļūt Jūsu transportlīdzeklim no attāluma, lai kalibrētu uz displeja norādāmo degvielas patēriņu, degvielas tvertnes izmērus (ja būsiet uzstādījis papildu tvertnes) vai Jūsu izvēlēto ātruma ierobežojumu. Pat no attāluma ir iespējams aktivizēt slodzes indikatora lietošanu. Vienkārši uz dažām minūtēm apturiet automašīnu ceļmalā un ļaujiet mobilajam tehniķim par to parūpēties.

Viena VAS poga nodrošina tiešu saziņu ar vajadzīgo palīdzības dienestu

Piedāvātā palīdzība uz ceļa

Volvo Zelta līgumā iekļauti Volvo Tehniskās palīdzības dienesta zvanu centra pakalpojumi. Panelī vienkārši nospiediet Tehniskā palīdzības dienesta (Volvo Action Service - VAS) pogu – un Jūs savienos ar operatoru, kas runā Jūsu valodā. Viņš noteiks Jūsu konkrēto atrašanās vietu un piekļūs kravas automašīnas traucējumu diagnostikas kodiem. Iespējami drīz tiks nosūtīts servisa transportlīdzeklis ar darbam vajadzīgo mehāniķi, instrumentiem un rezerves daļām. Netiek izšķērdēts laiks. Netiek izšķērdēti resursi.

Pakalpojuma Volvo Action Service unikālās iespējas
Atrodiet vietējo servisa centru

Turpiniet ceļu. Un palieciet uz ceļa.

Sazinieties ar Volvo Trucks vietējo servisa centru un uzziniet, kā varat panākt 100% darbspējas laiku.

Meklēt servisa centru