Unikāla tehnoloģija

Mūsu patentētā tehnoloģija apvieno tradicionālo hidraulisko stūres pastiprinātāju un elektrisko motoru, kas nostiprināts pie stūres mehānisma. ECU (elektroniskā vadības ierīce) apstrādā datus, ko saņem no vairākiem sensoriem, un nosaka kravas automašīnas virzienu un autovadītāja nolūku. Elektromotors tiek darbināts 2000 reižu sekundē, lai izlīdzinātu netīšu stūres pagriezienu un nodrošinātu papildu griezes momentu, kad tas vajadzīgs (sistēmas darbībā izmantots “maināmā griezes momenta” princips).

Volvo dinamiskā stūrēšana tagad ir pieejama visām tiltu konfigurācijām, tostarp konfigurācijām ar dubultiem priekšējiem tiltiem.

Video par to, kā darbojas Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma

Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēmas darbības princips

Stabila un precīza vadāmība, braucot ar jebkuru ātrumu

Viegla autovadīšana jebkurā ātrumā

Braucot ar lielu ātrumu, Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma uzturēs stabilitāti un gādās par nenovirzīšanos no kursa. Toties lēnas un rūpīgas manevrēšanas laikā tā papildinās stūrēšanas spēku neatkarīgi no kravas smaguma. Sacīdami, ka jauno Volvo FM var stūrēt ar vienu pirkstu, mēs to patiešām domājam nopietni.

Stabila un precīza vadāmība, pat braucot atpakaļgaitā

Atpakaļgaita. Tagad tikpat viegli kā turpgaita.

Mēs esam parūpējušies, lai bez piepūles atpakaļgaitā varētu vadīt pavisam piekrautu kravas automašīnu. Volvo dinamiskā stūrēšana nodrošinās pilnīgu precizitāti, gandrīz nemanāmu stūrēšanas spēku un automātiski atjaunos riteņu neitrālo stāvokli. Uzlabotā taisnvirziena kustība ir tik precīza, ka, nemainot kursu, ar kravas automašīnu un piekabi atpakaļgaitā var nobraukt vairāk nekā 100 m. 

Stabils kā vilciens jebkuros apstākļos

Taisnvirziena autovadīšana jebkuros apstākļos

Jālabo virziens, bremzējot uz mainīga seguma virsmas? Aizmirstiet par piepūli! Atsitieni, braucot pa bedrēm, ceļa grambām un joslu apzīmējumiem? Gandrīz nemanāmi. Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma izlīdzinās pat spēcīga sānvēja radītas svārstības. Tāpēc stūres ratu turiet brīvāk – kravas automašīna nemainīs virzienu, ja vien to nevēlēsieties.

Atrodiet vietējo dīleri

Brauciet dinamiski

Sazinieties ar Volvo Trucks vietējo dīleri un uz vietas izmēģiniet visu laiku visvieglāko braucienu.

Atrodiet vietējo dīleri