Tridem trīsasu paceļamais tilts

Izbaudiet katru pagriezienu

Trīsasu paceļamais tilts ievērojami uzlabo manevrētspēju šaurās vietās – pat uz visšaurākajiem ceļiem. Lai samazinātu degvielas patēriņu un riepu nodilumu, braucot bez kravas pa labiem ceļiem, varat pacelt vienu (vai pat divus) no tiltiem. Turklāt, optimizējot slodzi katram aizmugures tiltam, uzlabojas saķere, kad tā vajadzīga.

Viegli manevrējama un nodrošina komfortablu braukšanu

Viegli manevrējama un nodrošina komfortablu braukšanu

Tridem paceļamais tilts nodrošina iespēju izvēlēties papildtiltu aiz dzenošā tilta (aiz dzenošajiem tiltiem) vai pirms dzenošās ass novietotu papildtiltu (dzenošo tiltu priekšpusē), vai pat abus – ja Jūsu automašīnai ir 8 × 2 konfigurācija.
Tiltus ir iespējams piestūrēt hidrauliski, tādējādi pagrieziena rādiuss ir daudz mazāks nekā kravas automašīnai ar dubultajiem priekšējiem tiltiem. Tāpēc ir vieglāk manevrēt pa grūti izbraucamiem ceļiem. Turklāt pneimatiskā balstiekārta nodrošina ērtu braukšanu, it īpaši, braucot ar tukšu kravas automašīnu.

Tilta automātiskā pacelšana samazina degvielas patēriņu un riepu nodilumu

Paceliet tiltu un ietaupiet degvielu

Laikā, kad neizmantotais tilts nav nepieciešams svara sadalīšanai, tas automātiski tiek pacelts – lai samazinātu degvielas patēriņu un riepu nodilumu. Lai nepieļautu pārslodzi, tilts tiek automātiski nolaists, tiklīdz automašīnā tiek iekrauta krava.

Tridem tilta konfigurācijas

Tridem ir pieejams četru vai piecu tiltu konfigurācijām, tostarp jaunajai konfigurācijai 10 x 4. Visās konfigurācijās ir iekļauta pneimatiskā balstiekārta, un tās var aprīkot ar riteņu reduktoru tiltiem.

Pieejamās konfigurācijas

Tips   Tilts   Balstiekārta   Maksimālā slodze uz dubulttilta   Papildtilti pirms vai aiz dzenošā tilta
RAPDT-GR   8 × 2R   Pneimatiska   32 t   Pirms dzenošās ass novietots papildtilts (piestūrējams)
+ papildtilts aiz dzenošā tilta (fiksēts/piestūrējams)
RADDT-GR   8 × 4R, 10 × 4R   Pneimatiska   36 t   papildtilts aiz dzenošā tilta (piestūrējamais)
RAPDD-GR   8 × 4R, 8 × 4T   Pneimatiska   35 t   papildtilts pirms dzenošā tilta (stūrējamais)
R = kravas automašīnas, T = vilcēja
VT

Izmēģiniet pagriezienu

Vai vēlaties uzzināt, cik šaurā vietā iespējams apgriezties? Dodieties pie Volvo Trucks vietējā dīlera un paši izmēģiniet Tridem.

Atrodiet vietējo dīleri