Pacelta tandēma tilta ilustrācija

Optimāls autovadīšanas režīms

Tandēma tilta pacelšanas funkcija ir ļoti parocīga, ja vienā virzienā braucat ar smagu kravu, bet atpakaļ – bez kravas. Kad kravas automašīna brauc bez kravas, nospiediet pogu panelī, lai atslēgtu un paceltu dzenošo tiltu. Tiklīdz kravas automašīna tiek piekrauta, dzenošais tilts automātiski nolaižas un aktivizējas, lai nodrošinātu maksimālu saķeri un vadāmību. Šī darbība aizņem tikai 15 sekundes, tāpēc vērtīgais laiks netiek tērēts veltīgi.

Arī tandēma tilta pacelšana var palīdzēt samazināt degvielas patēriņu

Ietaupiet līdz pat 4% degvielas

Dzenošie tilti rada berzes un ripošanas pretestību, tādējādi palielinot degvielas patēriņu. Atslēdzot un paceļot dzenošo tiltu laikā, kad tas nav nepieciešams, varat samazināt degvielas patēriņu pat par 4%, braucot atpakaļceļā ar paceltu tiltu. Turklāt nozīmīgi uzlabosiet peļņas rādītājus. 

Tandēma tilta pacelšana darbībā

Uzlabota manevrētspēja

Ar paceltu tiltu kravas automašīna darbojas līdzīgi kā ar 4 x 2 vai 6 x 2 piedziņu, rezultātā samazinot pagrieziena rādiusu un nozīmīgi uzlabojot manevrētspēju. Piemēram, automašīnai ar 6 x 4 piedziņu un 4,6 metru garenbāzi pagrieziena rādiusu var samazināt par vairāk nekā metru.

Iegūstiet saķeri

Vai ir nepieciešama lielāka saķere? Tiktāl, cik to atļauj tilta slodzes ierobežojumi, svaru var pārnest uz vienu dzenošo tiltu, vienkārši nospiežot paneļa pogu. To var veikt pat braukšanas laikā, braucot ar nelielu ātrumu.

Dīlera meklētāja reklāma

Paceliet tiltu. Uzlabojiet ienesīgumu.

Lai aplūkotu, kā darbojas tandēma tilta pacelšana, apmeklējiet Volvo Trucks vietējo dīleri.

Atrodiet vietējo dīleri