Zemā kabīne nemazina autovadītāja komfortu

1,39 papildu metri

Ja pārvadājat vieglās automašīnas, Jums vajadzīga zema kravas automašīna. Tas, vai būs vieta vēl vienai automašīnai, ir pāris centimetru jautājums. Tāpēc Jūs priecāsieties uzzināt, ka jaunā Volvo FM guļamkabīne ir zemāka nekā jebkad iepriekš – tikai 2,61 metrs (ar attiecīgo specifikāciju). Ja jānodrošina atbilstība Eiropas četru metru ierobežojumam, tad kravai paliek vēl 1,39 metri.

Uz jumta nav nekādu antenu.

Pārskatāms jumts

Zemā kabīne ir izdevīga tāpēc, ka uz tās jumta nav citu objektu. Tāpēc visas Volvo FM antenas var noņemt: WLAN antenu var ievietot priekšējā panelī, tālruņa antenu – instrumentu panelī, bet ceļa maksas iekasēšanas, FM, CB radio un Dynafleet antenas var iemontēt kabīnes sānos.

Ienāciet FM zemajā kabīnē

Iekāpt – izkāpt

Ja visu dienu jāiekāpj kabīnē un jāizkāpj no tās, tam jānotiek viegli. Volvo FM īpaši pazeminātā šasija ļauj iekāpšanas pakāpienu novietot tikai 26 cm virs zemes – atbilstīgi riepu izmēram un modelim. Durvis var atvērt pilnā 90 grādu leņķī; turoties pie satveramā roktura, viegli iekļūsit kabīnē.

FM zemās kabīnes izmēri

Kā tas izskatās

A. Kabīne
B. Rāmis
C. Balstiekārta
D. 355/50 riepas (ar kravu)

Atrodiet vietējo dīleri

Izpētiet

Ja zemā guļamkabīne ir tieši Jums piemērotākā kabīne, piezvaniet vietējam Volvo Trucks dīlerim vai apmeklējiet viņu. Viņš ar prieku Jums to izrādīs.

Atrodiet vietējo dīleri