Mazāka piepūle, izmantojot inovatīvo kontroles sistēmu

Vienkārši brauciet!

Ar I-Shift autovadīšana ir vienkāršāka, drošāka un daudz ērtāka. Nav smaga sajūga pedāļa. Nav jābīda svira. Un katra pārnesuma maiņa ir nevainojami saskaņota. Šī vienkārši lietojamā sistēma samazina nogurumu, tāpēc uzmanību varat veltīt ceļam un apkārtējai satiksmei. Ja vēlaties pārslēgt pārnesumu ar roku, izmantojot pogu uz vadības sviras, varēsiet pilnīgi kontrolēt katru pārnesumu.

Lai braukšana būtu netraucēta un efektīva, sistēma darbojas kopā ar citām funkcijām

Mazākas degvielas izmaksas

I-Shift ir izstrādāta, lai ietaupītu degvielu – līdz pat 5%. Iekšējie enerģijas zudumi ir mazāki nekā manuālajās pārnesumkārbās. Bet būtiskākās priekšrocības nodrošina elektronika. Izvēloties ekonomisko darbības režīmu, pārnesumi tiek pārslēgti tā, lai nodrošinātu dzinēja darbību ar tādiem apgriezieniem, kad degmaisījums sadeg visefektīvāk. Braucot lejup pa nogāzi, I-Roll izslēdz dzinēju, palielinot kravas automašīnas kinētisko enerģiju un papildus ietaupot 2% degvielas.

Sistēma ir izstrādāta, pamatā izmantojot manuālo pārnesumkārbu bez sinhronizatoriem

Darbības princips

I-Shift kārbas korpusa iekšienē paslēpta vecmodīga mehāniskā pārnesumkārba bez sinhronizatoriem – tāpēc iespējams izveidot kompaktu uzbūvi un panākt nelielu iekšējo zudumu. Tomēr brīnumu rada elektroniskās vadības bloks, kas vada sajūgu un pārnesumus. Novērtējot informāciju par transportlīdzekļa ātrumu, svaru, ceļa kategoriju, nepieciešamo griezes momentu, tas ar izcilu precizitāti nosaka visatbilstīgāko pārnesumu. Sistēma nepārtraukti sazinās ar dzinēja vadības bloku, kas attiecīgi maina apgriezienus un dzinēja bremzes efektivitāti, tā nodrošinot maksimālu veiktspēju.

I-Shift iespējams pārvaldīt, izmantojot četrus slēdžus mērierīču panelī

Pārnesumu pārslēgšana neaizņem daudz vietas

I-Shift ir tik efektīva, ka pārnesumu pārslēgšanas svira nebūs jāizmanto pārāk bieži. Ja vēlaties kabīnē ietaupīt vietu, varat atteikties no pārnesumu pārslēgšanas sviras un izvēlēties četras pārnesumu pārslēgšanas pogas uz paneļa.

Pielāgojiet programmatūras pakotnes savām prasībām

I-Shift pārnesumkārba

I-Shift programmatūras pakotnes var pielāgot, lai tā atbilstu tieši Jūsu prasībām. Tātad, ja vajadzīga pārnesumkārba tālo pārvadājumu, būvniecības, smagu kravu pārvadāšanas vai piegādes darbībām, iespējams iegūt tieši Jums piemērotāko pakotni.

Atrodiet savu ideālo I-Shift paketi
Lai ietaupītu degvielu, I-Shift un I-See darbība ir saskaņota

I-See: lielāks ietaupījums

Kalnainos apvidos I-Shift darbojas nevainojami un, izmantojot mūsu intuitīvo tehnoloģiju I-See, nodrošina papildu degvielas ietaupījumu.

Plašāka informācija par I-See darbības principiem
Atrodiet vietējo dīleri

Vai vēlaties apgūt I-Shift?

Izmēģiniet! Sazinieties ar vietējo Volvo dīleri.

Atrodiet vietējo izplatītāju