Videofragments, kurā skaidrotas iztaisnošanas bremzes priekšrocības

Iztaisnošanas bremze

Veicot pagriezienu vai braucot lejup no kalna uz slidena ceļa, ieslēgsies Volvo FM iztaisnošanas bremze, lai novērstu sastāva salocīšanās risku. Impulsveidīgi bremzējot piekabi, transportlīdzekļa sastāvs iztaisnojas. Varat izvēlēties iztaisnošanas bremzes automātisku iedarbināšanu bīstamās situācijās, braucot ar ātrumu, kas mazāks par 50 km/h. Iztaisnošanas bremzes ir pieejamas gan kravas automašīnām, gan vilcējiem.
Video, kurā skaidrotas autovadītāja brīdināšanas sistēmas priekšrocības

Autovadītāja brīdināšanas sistēma

Autovadītāja brīdināšanas sistēma ir mūsdienīga sistēma, kura seko līdzi autovadītāja darbībām. Ja autovadīšana kļūs dīvaina un liecinās par nogurumu, Jūs tiksiet brīdināts ar skaņas signālu un displeja paziņojumu, kas aicinās Jūs atpūsties.
Videofragments, kurā skaidrotas adaptīvās kruīza kontroles un frontālās sadursmes brīdinājuma sistēmas ar ārkārtas bremzēšanu priekšrocības

Adaptīvā kruīza kontroles sistēma ar frontālās sadursmes brīdinājuma sistēmu

Satiksmes plūsmā ar radaru aprīkotā adaptīvā kruīza kontroles sistēma, regulējot degvielas padevi un izmantojot visas bremzes, palīdz saglabāt drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Ja tiek fiksēti sadursmes draudi, uz vējstikla projicējas gaismas brīdinājuma signāli.
Videofragments, kurā skaidrotas joslas maiņas sistēmas priekšrocības

Joslu maiņas sistēma

Aktivizēta joslu maiņas sistēma ar radaru skenē neredzamo zonu blakus kravas automašīnai pasažiera pusē, lai noteiktu, vai tajā nav citu ceļu satiksmes dalībnieku. Ja joslu maiņa nav droša, atskan brīdinājuma signāls un iedegas mirgojoša ikona blakus spogulim pasažiera pusē.
Videofragments, kurā skaidrotas elektroniskās stabilitātes sistēmas priekšrocības

Elektroniska stabilitātes programma

Mūsu Elektroniskā stabilitātes sistēma (ESP) ievērojami samazina izslīdēšanas un apgāšanās iespējamību. Bīstamās situācijās tā acumirklī ieslēdzas, lai samazinātu dzinēja jaudu un atsevišķi bremzētu katru kravas automašīnas un piekabes riteni. Tagad ESP ir pieejama vairākumam transportlīdzekļu – gan vilcējiem, gan kravas automašīnām.
Videofragments, kurā skaidrotas ārkārtas bremžu gaismas priekšrocības

Ārkārtas bremzēšanas gaisma

Strauji nospiežot bremžu pedāli, bremžu signāllukturi sāk strauji mirgot, tā brīdinot aizmugurē braucošo transportlīdzekļu vadītājus, – vienkārša iespēja novērst dzīvībai bīstamu ietriekšanos transportlīdzekļa aizmugurē.

Aktīvās drošības pakete

ACC – Adaptīvā kruīza kontrole
Joslu maiņas sistēma
Autovadītāja brīdināšanas sistēma
VT

Atjauniniet drošības aprīkojumu

Apmeklējiet Volvo Trucks vietējo dīleri un izmēģiniet autovadītāja palīgsistēmu darbību.

Atrodiet vietējo dīleri