Tā ir draudzīga, droša un smagiem darba apstākļiem piemērota kravas automašīna.

Jonass Sandstrēms

Volvo Trucks virsbūves dizainers

Volvo FM paredzēti reģionālajiem pārvadājumiem un pārvadājumiem pilsētā

Pilsētas dizains

Tā ir jaudīga. Aerodinamiska. Radīta ceļam. Taču Volvo FM arī pilsētas ielās jūtas kā mājās. Tā ir neuzkrītošāka nekā daži tās līdzinieki. Tā nav arī tik augsta. Tāpēc gājēji, riteņbraucēji un vieglo automašīnu vadītāji var viegli nodibināt acu kontaktu ar autovadītāju. Un tas nozīmē priecīgāku un drošāku satiksmi visapkārt.

Jaunā Volvo FM aerodinamiskās līnijas

Saimes loceklis

Jauna ideja. Jauna konstrukcija. Jauna forma. Un tagad tā ir vēl pazīstamāka. Aerodinamiskās līnijas un V veida lukturi pierāda, ka Volvo FM noteikti pārstāv Volvo saimi. Tas saglabājis iezīmes, kas iepriekšējo modeli padarīja tik populāru. Bet jaunais drosmīgais režģis liecina par attieksmi.

Jaunā Volvo FM kravas automašīna ar furgona virsbūvi

Zemā guļamkabīne

Jāpalielina kravnesība? Kravai izmantojiet papildu platību virs zemās guļamkabīnes jumta! Kabīne ir novietota uz īpaši pazeminātās šasijas; attālums no ceļa virsmas līdz jumtam ir tikai 261,5 centimetri, tāpēc ir pietiekami daudz vietas vieglo automašīnu pārvadāšanas platformai un citam aprīkojumam, kuram jāņem vērā augstums.

Plašāka informācija par zemo guļamkabīni

Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 krāsām. Visas zaļās.

Ietaupiet laiku un naudu, izvairoties apmeklēt kādu speciālu krāsotavu – jau piegādes brīdī saņemiet Volvo kabīni paša izvēlētajā krāsā. Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 dažādiem toņiem, krāsām un nokrāsām. Un, ja Jūs neatradīsiet savu vienīgo iecerēto krāsu, Jūsu vajadzībām mēs varam sajaukt praktiski jebkuru krāsas toni. Vēlaties gūt priekšskatu? Izmantojiet zemāk piedāvāto kabīnes krāsotavu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datora monitorā redzamā krāsa var atšķirties no reālajiem krāsas toņiem. Lai aplūkotu patiesos krāsu paraugus, lūdzu, apmeklējiet savu Volvo izplatītāju. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka visos reģionos un visiem modeļiem nav pieejamas visas krāsas. Attēlā paradīta kravas automašīna ar iespējami spilgtāko krāsas toni. Krāsotavā var izvēlēties visas tirdzniecības sistēmā pieejamās krāsas. Daudzām pulverveida krāsām pieejams arī lakas pārklājums. Ja neizdodas atrast savu izvēlēto krāsu, lūdzu, sazinieties ar savu Volvo izplatītāju.

Atrodiet vietējo servisa centru

Izpētiet jauno Volvo FM

Šis ir vispiemērotākais brīdis, lai no jauna iepazītu Volvo FM. Volvo Trucks vietējā servisa centrā mēs Jums sīki izrādīsim ikvienu iezīmi.

Meklēt servisa centru