VT

Virsbūvju ražotāji ietaupa laiku

Virsbūves stiprinājuma kronšteini, dažādi rāmja aizmugures veidi un Volvo virsbūvju montāžas norādījumi virsbūvju ražotājam ļauj izvairīties no lieka darba un ietaupīt Jūsu laiku.

Plašāka informācija par virsbūvju uzstādītāja saskarni
VT

Pasaules klases vadāmība

Volvo FM būvēts uz tādas pašas šasijas platformas kā Volvo FH un Volvo FH16. Uzlabotās balstiekārtas sistēmas un stabilizatori piešķir kravas automašīnai tādu pašu vadāmību kā vieglajai automašīnai. Volvo dinamiskās stūrēšanas papildiespēja ļauj jebkurā ātrumā stūrēt precīzi un bez piepūles.

Plašāka informācija par šasijas vadāmību
VT

Tandēma tilta pacelšana.

Tagad Volvo FM ir pieejams ar tandēma tilta pacelšanas funkciju – jaunu un unikālu iespēju, kas ļauj atslēgt aizmugurējos dzenošos tiltus un tos pacelt, kad automašīna nav piekrauta. Tāpat kā papildtilts aiz dzenošā tilta, šī iespēja būtiski uzlabo pagrieziena rādiusu un samazina degvielas patēriņu.

Plašāka informācija par tandēma tilta pacelšanu
VT

Mazāk ir vairāk

Optimāli uzlabojot standarta specifikācijas, piemēram, 4 × 2 vilcēju, esam padarījuši kravas automašīnu daudz vieglāku – par 75 kilogramiem vieglāku nekā tās priekšgājēju. Tas nodrošina lielāku kravnesību un samazina degvielas patēriņu

VT

Vairāk kravas. Lielāka rentabilitāte

Liela noslodze? Nekādu problēmu. Volvo FM ir paredzēts lielākai tilta noslodzei. Priekšējā lokšņu atsperu balstiekārta var izturēt līdz pat 10 tonnu noslodzi uz viena tilta. Un 20 tonnas uz dubultajiem priekšējiem tiltiem. Tāpēc automašīnai var būt lielāka pilnā masa un Jums ir vieglāk pārvadāt smagu vai nevienmērīgi izvietotu kravu.

VT

Piecu tiltu kravas automašīna – tieši no rūpnīcas

Vai pārvadājat smagas kravas? Varat izmantot iespēju jau rūpnīcā kravas automašīnai uzstādīt piecus tiltus. Kravas automašīna tiks piegādāta ātrāk. Bez papildu maksas par pārveidošanu. Turklāt kravas automašīnu saņemsit ar pilnu transportlīdzekļa tipa apstiprinājumu. Jūs saņemsit arī pilnu Volvo garantiju un mūsu pēcpārdošanas atbalstu, kas ilgtermiņā samazina darba izdevumu apjomu.

Plašāka informācija par piecu tiltu 10 × 4 kravas automašīnu konfigurāciju
Meklēt servisa centru

Pielāgojiet to. Izmēģiniet

Volvo Trucks vietējais izplatītājs var pastāstīt par izkārtojuma variantiem. Viņš Jums iedos arī atslēgas, lai Jūs varētu izmēģināt vadāmību.

Meklēt servisa centru