Volvo FL kravas automašīna ir attālināti savienota ar Volvo servisu

Volvo Zelta līgums

Volvo FL ir pieejams kopā ar Zelta servisa līgumu. Tas nozīmē, ka, izvēloties šo līgumu, svarīgākās Jūsu kravas automašīnas sistēmas tiks attāli uzraudzītas un savienotas ar Jūsu Volvo servisa centru. Tāpēc Jūsu kravas automašīna uz tehnisko apkopi tiks izsaukta tikai tad, kad tas patiešām būs vajadzīgs. Mazākas problēmas iespējams noteikt laikus – pirms tās kļuvušas par lielām. Tehnisko apkopi un remontu var veikt plānotās dīkstāves brīdī. Tāpēc Jūsu kravas automašīna servisā būs īsāku laiku, toties vairāk laika pavadīs ceļā.

Plašāka informācija par mūsu Volvo servisa līgumiem
Volvo FL un pakalpojums Volvo Action Service

Volvo palīdzības dienesta (VAS) pakalpojumi,

Vai nepieciešama palīdzība uz ceļa? Piezvanot uz Volvo Action Service (VAS) tālruņa numuru, dažās sekundēs tiks izveidots savienojums ar koordinatoru. Un jebkurā laikā, jebkurā dienā, jebkurā vietā piemēroti tehniķi ar piemērotiem instrumentiem tūlīt dosies ceļā.

Papildinformācija par Volvo Action Service pakalpojumu
Volvo FL novatoriskais drošības aprīkojums

Mazāk negadījumu. Ilgāka darbspēja.

Drošība ir mūsu kaislība. Tā ir mūsu DNS daļa. Konstruējot jebkuru Volvo kravas automašīnu, drošība ir mūsu galvenais apsvērums. Jo mazāk negadījumu, jo vairāk laika kravas automašīna pavada ceļā. Volvo FL inovatīvais drošības aprīkojums sargā gan kravas automašīnas, gan autovadītāja, gan citu satiksmes dalībnieku drošību.

Dzīvību sargājošas drošības funkcijas
Atrodiet vietējo servisa centru

Vai vēlaties paildzināt darbspējas laiku?

Vietējais Volvo Trucks servisa centra pārstāvis zina visu par darbspējas laika paildzināšanu. Apmeklējiet viņu vai piezvaniet viņam.

Meklēt servisa centru