Kabīņu izmēri

Dienas kabīne

Dienas kabīne ar ērtu un ergonomisku autovadītāja darba vietu. Salona augstums ir 1605 milimetri.

Komforta kabīne

Komforta kabīnē ir vairāk brīvas vietas, ko var izmantot, lai ierīkotu gultu vienai personai vai nelielu biroju ar papildu glabāšanas nodalījumiem. Salona augstums ir 1605 milimetri.

Apkalpes kabīne

Apkalpes kabīnē ir pietiekami daudz vietas vairākiem pasažieriem – pat 7 personām. Salona augstums ir 1605 milimetri.

Kabīnes aprīkojums

Kabīnes balstiekārta
Priekšējā kabīnes balstiekārtā ir gumijas amortizators, kas mazina kabīnes vertikālo kustību, savukārt aizmugurējā balstiekārta ir aprīkota ar spirālatsperi un trieciena amortizatoru.

Autovadītāja sēdeklis
Trīs dažādi ērtību līmeņi: komforta, standarta un ekonomiskais. Visās komplektācijās sēdeklim ir atzveltne, iespēja regulēt garumu, augstumu un slīpumu, kā arī ir iebūvēti galvas atbalsti.

Blakussēdētāja sēdeklis
Trīs dažādi ērtību līmeņi: standarta, ekonomiskais un parastais.

Kabīnes krāsas
Pieejami 300 fiksēti varianti. Var pasūtīt arī citus krāsu toņus.

Stūres rats
Stūres rata diametrs ir no 460 milimetriem līdz 500 milimetriem (atbilstīgi kravas automašīnas konfigurācijai), un to var pneimatiski noregulēt Jums ērtākajā pozīcijā.

Jumta lūka
Kabīnē ir iespējams ierīkot jumta lūku ar 50 milimetru platu atveri. Lūka ir gan manuāli, gan elektriski regulējama.

Kabīnes sildītājs
Pieejami divi kabīnes sildītāja sistēmas varianti: manuāli vadāma sistēma – tikai sildītājs, un manuāli vadāma sistēma, kurā ietilpst sildītājs un gaisa kondicionētājs. Kā papildaprīkojums pieejama arī 2 kW kabīnes sildītāja sistēma.

Iekšējie glabāšanas nodalījumi.
Kabīnē ir daudz praktisku un viegli pieeamu nodalījumu dokumentu un personīgo piederumu glabāšanai. Virs vējstikla ir divi nodalījumi, ko sedz vāks vai tīkls, un četri DIN savienojumu vietu nodalījumi. Kā papildaprīkojumu iespējams ierīkot dažādus glabāšanas un izvelkamos nodalījumus, paliktni rakstīšanai un apģērbu pakaramos.

Skaņas signālierīces
Var izvēlēties divas papildu skaņas signālierīces – elektrisko vai pneimatisko. Pneimatiskās signālierīces ir divas, un tās novietotas uz kabīnes jumta; elektriskā signālierīce ir novietota zem priekšējā pārsega.

Gulta (komforta kabīne)
Ir pieejama viendaļīga vai divdaļīga gulta, un tā var būt attiecīgi 580 milimetrus vai 780 milimetrus plata. Papildus iespējams ierīkot guļvietas apmali un dūmu detektoru.

Lejupielādēt

Kabīņu specifikācijas

Lejupielādējiet kabīnes specifikācijas PDF formātā (2013. gada izdevums). Lejupielādēt(PDF, 2.1 MB)
Atrodiet vietējo servisa centru

Jūtieties kā mājās

Jūtieties ērti. Izmēģiniet sēdekli. Guļvietu. Ieskatieties visos plauktos. Jūs neticēsiet, cik tajos ir daudz vietas.

Meklēt servisa centru