Mēs zinām, kas notiek pasaulē. Mēs zinām, kāds izskatās negadījums. Tāpēc mēs veicam vairāk papildu pārbaužu, nekā prasīts tiesību aktos.

Karls Johans Almkvists (Carl Johan Almqvist)

Volvo Trucks Satiksmes un produktu drošības nodaļas vadītājs

Interjers

Volvo FL drošs sēdeklis

Drošs sēdeklis

Volvo FL kabīnē jūs būsiet labi pasargāts. Sēdekļa stiprinājums grīdā un visa kabīnes konstrukcija ir stiprināta, izturot visas rūpīgās, kabīnēm paredzētās pārbaudes. 

Volvo FL alkotesteris

Alkotesteris

Alkohols nav savienojams ar piedalīšanos satiksmē. Alkobloķētāju var uzstādīt rūpnīcā, un tā ir nepārprotama ziņa autovadītājiem un pārvadājumu klientiem, cik nopietni jūs pievēršat uzmanību drošībai uz ceļa. 

Volvo FL apkalpes kabīne

Apkalpes kabīne

Volvo FL apkalpes kabīnē var droši sasēsties līdz pat 7 apkalpes locekļiem. Bez šaubām, arī apkalpes kabīne ir pārbaudīta tikpat rūpīgi kā visas pārējās mūsu kabīnes. 

Volvo FL iestrādāta drošības josta

Iestrādāta drošības josta

Aptuveni pusi no kravas automašīnu negadījumos cietušo nāves gadījumiem varētu novērst, izmantojot drošības jostu – šo faktu ir vērts atcerēties, kad nākamo reizi sēžaties pie stūres. Volvo FL sēdekļos ir iestrādātas drošības jostas. 

Ārpuse

Volvo FL drošības konstrukcijas

Drošības konstrukcijas

Iebūvēta priekšpusē, aizmugurē un sānos, lai aizsargātu citus ceļa satiksmes dalībniekus sadursmes gadījumā. Šī sistēma pasargā mazāka izmēra transportlīdzekļus no pakļūšanas zem kravas automašīnas. 

Volvo FL apgaismojums

Apgaismojums

Esam iebūvējuši priekšējos gabarītlukturus un dienas gaitas lukturus. Pateicoties tiem, tiek nodrošināts kompakts dizains ar viedu apgaismojumu. Kravas automašīna ir vienmēr redzama citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. 

Volvo FL redzamība visapkārt

Redzamība visapkārt

Ideāls spoguļu izkārtojums, liels vējstikla tīrītājs ar zemu apakšējo malu un papildu logi durvīs palīdz redzēt, kas notiek visapkārt jūsu kravas automašīnai. Tas ir svarīgi drošai darbībai pilsētvidē. 

Volvo FL aktīvās drošības sistēmas

Aktīvās drošības sistēmas

Jūsu kravas automašīna jums palīdzēs. Gūstiet nelielu ieskatu par Volvo Trucks izmantotajām aktīvās drošības sistēmām. 

Volvo FL saruna par drošību

Ja nu?

Satiksmes un produktu drošības nodaļas direktors atklāj mūsu aktīvo drošības sistēmu noslēpumus un darbību.

Atrodiet vietējo servisa centru

Uztveriet drošību nopietni

Vietējā Volvo Trucks servisa centra pārstāvis ir gatavs kopā ar Jums pārrunāt ikvienu Volvo FL progresīvā drošības aprīkojuma elementu.

Meklēt servisa centru