Pārveidotais Volvo FL sēdeklis tagad ir vēl drošāks

Atbalstieties sēdeklī. Piesprādzējieties. Brauciet droši.

Pastiprinātā sēdekļa konstrukcija un sēdekļa grīdas stiprinājums negadījuma brīdī ierobežo kustību uz priekšu. Jaunas konstrukcijas kakla balsts negadījuma brīdī notur un pasargā kaklu. Sēdekļos iestrādātās drošības jostas trieciena brīdī nodrošina pirmklasīgu aizsardzību. Tā kā Jūsu drošība ir garantēta, tad Jums atliek tikai izvēlēties drošības jostas krāsu: melnu vai uzreiz pamanāmo sarkano?

Stiprināta kabīne Jūsu un citu ceļa satiksmes dalībnieku drošībai

Dubulta izturība

Volvo FL kabīne ir pilnībā padarīta izturīgāka ar papildu 31 kg tērauda, lai, notiekot negadījumam, Jūs būtu pasargāts. Lai samazinātu traumatisma risku sadursmes gadījumā, uz vadības paneļa, stūres un vadīklām nav neviena asa stūra.

Volvo FL aizmugures drošības konstrukcijas

Jūsu un citu cilvēku aizsardzība

Mūsu priekšējā un aizmugures drošības sistēma paredzēta tam, lai frontālo sadursmju gadījumā novērstu vieglo automašīnu pakļūšanu zem kravas automašīnas, tā samazinot pasažieru ievainošanas iespējamību. Elektroniskā stabilitātes sistēma ievērojami samazina izslīdēšanas un apgāšanās iespējamību. Bīstamās situācijās tā acumirklī ieslēdzas, lai samazinātu dzinēja jaudu un atsevišķi bremzētu katru kravas automašīnas un piekabes riteni.

Plašāka informācija par drošības sistēmām
Vislabākās iespējas visu redzēt un būt pamanāmam

Uzlabota redzamība

Lielais vējstikls nodrošina izcilu redzamību. Pielāgojiet skatu, izmantojot elektroniski vai manuāli regulējamos ārējos spoguļus. Papildu sānu logi paplašinās redzamību, ļaujot droši braukt pa šaurām ielām. Izmantojiet arī atpakaļskata spoguli, lai uzraudzītu kravu.

Volvo FL trīsdaļīgais buferis

Trīsdaļīgs buferis

Tērauda stūri nodrošina izcilu bufera trieciennoturību, tā samazinot bojājumu risku un remonta izmaksas. Turklāt sadursmes gadījumā atsevišķās daļas ierobežo trieciena spēku, tāpēc Jums būs jānomaina tikai bojātie posmi.

Volvo FL ar uzlabotu tālvadības signalizācijas sistēmu

Droša sistēma

Visaptveroša tālvadības signalizācijas sistēma aizsargā Volvo FL pret ielaušanos. Sistēma precīzi iedarbojas, kad nevēlami viesi mēģina atvērt durvis vai kā citādi bojāt automašīnu, tāpēc Jūsu sirds var būt mierīga pat tad, ja neesat automašīnas tuvumā.

Pārlūkojiet papildus pieejamo Volvo drošības aprīkojumu

Drošības papildaprīkojums

Vai jums nepieciešami elektriski apsildāmi ārējie spoguļi? Pirmās medicīniskās palīdzības komplekts? Vai aizsargājoša vējstikla krāsa? Varam aprīkot Jūsu Volvo FL ar Jums nepieciešamo drošības papildaprīkojumu.

Atrodiet vietējo servisa centru

Drošība

Izmēģiniet attiecīgajā kategorijā izturīgāko kabīni. Apmeklējiet Volvo Trucks servisa centru, lai veiktu testa braucienu.

Meklēt servisa centru