Volvo FL ar četru vai sešu cilindru dzinēju.

Iepazīstiet mūsu dzinējus

Volvo D8K dzinējam ir plašs jaudas atdeves diapazons un iespaidīgi atbildes reakcijas rādītāji, tāpēc tas ir lieliski piemērots piegādēm pilsētā. D5K dzinējs ir mazāks un vieglāks, un ir paredzēts pilnai masai no 10 līdz 16 tonnām. Turklāt tas ir viens no spēcīgākajiem, jaudīgākajiem tirgū pieejamajiem četrcilindru dzinējiem.

Volvo FL dzinēja veiktspēju raksturo plata un plakana griezes momenta līkne

Garantēti vienmērīgs brauciens

Ātra ātruma palielināšana. Vienkārša darbība zemā ātrumā. Izcila jauda. D5K un D8K dzinēji nodrošina laidenāku griezes momenta atdevi un ātrāku nostrādi, kad dzinējs darbojas ar zemiem apgriezieniem. D5K dzinēja maksimālais griezes moments ir 800–900 Nm, savukārt D8K dzinējam tas ir 950–1050 Nm, tādējādi būtiski samazinot nepieciešamību mainīt pārnesumus.

Izvēlieties zirgspēkus

Lai kādu Volvo FL dzinēju Jūs izvēlētos, iegūsiet nepieciešamo jaudu: 210 vai 240 Zs D5K dzinēja gadījumā, 250 vai 280 Zs D8K dzinēja gadījumā. Apvienojumā ar Volvo FL izcilo manevrētspēju un zibenīgi ātro reakcijas laiku šie dzinēji nogādās Jūs galamērķī ātri un efektīvi.

Volvo FL dzinēju klāsts

  Zirgspēki kW Griezes moments
D5K210 210 154 800 Nm
D5K240 240 177 900 Nm
D8K250 250 184 950 Nm
D8K280 280 206 1050 Nm
Kā papildiespēja pieejams piecu litru biodīzeļdegvielas dzinējs

Gatavs biodīzeļdegvielai

Visi D5K un D8K dzinēja līmeņi ir sertificēti sintētiskās dīzeļdegvielas izmantošanai (HVO). Viena no D5K 240 dzinēja versijām darbojas ar biodīzeļdegvielu (B100) un ir ieguvusi Euro 6 sertifikātu. Tā ir lieliska iespēja, kā samazināt ietekmi uz vidi un izmantot tirgū pieejamās priekšrocības.

Jaudas noņemšanas kārba izmantošanai ar kravas pārkraušanas aprīkojumu

Jaudas noņemšanas kārbas

Novirziet dzinēja jaudu uz kravas pārkraušanas aprīkojumu. Jaudas noņemšanas kārbas pārvada jaudu no dzinēja uz atsevišķām papildiekārtām, piemēram, celtņiem vai cementa maisītājiem. Volvo FL vajadzībām plašā klāstā ir pieejamas jaudas noņemšanas kārbas, ko iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām.

Skatiet jaudas noņemšanas kārbu specifikācijas
Euro 6 dzinēju jauda un degvielas patēriņš ir tāds pats kā Euro 5 dzinējiem

Tāda pati jauda, mazāks izmešu daudzums

Mūsu Euro 6 dzinēji ir milzīgs solis ceļā uz tīrākiem pārvadājumiem un mazāku ietekmi uz vidi. Jauda un degvielas ekonomija līdzinās Euro 5 dzinēju modeļiem, taču mēs uz pusi esam samazinājuši cieto daļiņu emisiju, bet slāpekļa oksīdu koncentrāciju pavājinājuši par gandrīz 80%.

Volvo Euro 6 risinājums

Mūsu Euro 6 risinājums

1. Dzinējs.
Jaunie dzinēja elementi uzlabo gāzu plūsmu un nodrošina, lai izplūdes gāzēm, kas nonāk attīrīšanas sistēmā, būtu optimāla temperatūra.

2. Septītais iesmidzinātājs.
Īpašo dīzeļdegvielas iesmidzinātāju izmanto DOC karstuma pārvaldībai, un tas arī nodrošina dīzeļdegvielas cieto daļiņu filtra efektivitāti un labu pārveidotāja SCR darbību.

3. Dīzeļdzinēja atgāzu oksidējošais katalizators (DOC).
DOC katalizatorā veidojas NO2, kas nepieciešams cieto daļiņu efektīvai sadedzināšanai dīzeļdegvielas cieto daļiņu filtrā. Zemā temperatūrā tas nodrošina arī reģenerācijai nepieciešamo siltumu.

4. Dīzeļdzinēja cieto daļiņu filtrs (DPF)
Filtrā tiek savāktas cietās daļiņas (PM), kas reģenerācijas laikā tiek sadedzinātas. Reģenerācija notiek automātiski, un Jums nekas nav jādara.

5. Selektīvais katalītiskais pārveidotājs (SCR)
Sajaukšanas kamerā izplūdes gāzes sajaucas ar AdBlue piedevu. Katalizatorā slāpekļa oksīdi (NO2) tiek efektīvi pārveidoti par nekaitīgu slāpekļa gāzi un ūdeni.

6. Amonjaka katalizators (ASC)
Tas ir atgāzu pārveidošanas pēdējais posms, kurā tiek neitralizēts atlikušais amonjaks (NH3), ja tāds atlicis.

Dīzeļdzinēja cieto daļiņu filtrs

Vadāma iesmidzināšana

Mūsu D5K un D8K dzinēji ir aprīkoti ar dīzeļdzinēja cieto daļiņu filtru (DPF). Tas aiztur un apstrādā dzinēja izplūdes gāzēs esošās mikroskopiskās kvēpu daļiņas reģenerācijas procesā, atstājot tikai smalkus pelnus. Process ir automātisks, tomēr gadījumos, kad reģenerāciju ir nepieciešams veikt manuāli, piemēram, apkārtējās vides zonā, savlaicīgi saņemsit atbilstošu brīdinājumu.

Atrodiet vietējo servisa centru

Izbaudiet jaudu

Apmeklējiet vietējo Volvo Trucks servisa centru un izmēģiniet D5K un D8K dzinējus, kā arī saņemiet atbildes uz jautājumiem.

Meklēt servisa centru