Volvo FL: pilnībā aprīkots Volvo saimes loceklis

Saimes loceklis

Nolaidenais, noapaļotais aerodinamiskais dizains. Skaidri saredzamās līnijas un grafiskās zīmes. Zīmolam atbilstīgi V formas lukturi. Volvo FL varbūt arī ir mazāks nekā tā muskuļotie tālo pārvadājumu radinieki, tomēr nav iemesla apšaubīt tā DNS. Iepazīstiet pilnībā aprīkoto Volvo saimes locekli.

Volvo FL jaunais izskats

Atšķirības zīme

Volvo FL jaunā dizaina iezīme – Volvo raksturīgā emblēma no režģa tagad ir pacelta jaunā, redzamākā vietā. Tāpēc vējstikls vizuāli šķiet lielāks, un izskatās, ka autovadītājs ir tuvāk ielai un kravas automašīna intensīvā satiksmes plūsmā ir mazāk biedējoša.  

Jaunā Volvo FL aerodinamiskā konstrukcija

Lai plūst gaiss

Volvo FL nedaudz noapaļotā aerodinamiskā konstrukcija mazina gaisa pretestību, tādējādi uzlabojot vadāmību un samazinot degvielas patēriņu. Priekšējais režģis ar īpatnējo bišu šūnu rakstu uzlabo gaisa plūsmu; tas palīdz dzesēt dzinēju un labāk neitralizēt atgāzes.

Volvo FL 4 x 4 sarežģītiem braukšanas apstākļiem

Aplūkojiet detaļas

Īpaši Volvo FL 4 x 4 izstrādātās raksturīgās svītras padara to atšķirīgu no divu riteņu piedziņas līdziniekiem. Svītras arī akcentē automašīnas robusto izskatu, tāpēc šī automašīna pavisam noteikti izcelsies citu automašīnu vidū.

Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 krāsām. Visas zaļās.

Ietaupiet laiku un naudu, izvairoties apmeklēt kādu speciālu krāsotavu – jau piegādes brīdī saņemiet Volvo kabīni paša izvēlētajā krāsā. Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 dažādiem toņiem, krāsām un nokrāsām. Un, ja Jūs neatradīsiet savu vienīgo iecerēto krāsu, Jūsu vajadzībām mēs varam sajaukt praktiski jebkuru krāsas toni.

Vēlaties gūt priekšskatu? Izmantojiet zemāk piedāvāto kabīnes krāsotavu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datora monitorā redzamā krāsa var atšķirties no reālajiem krāsas toņiem. Lai aplūkotu patiesos krāsu paraugus, lūdzu, apmeklējiet savu Volvo izplatītāju. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka visos reģionos un visiem modeļiem nav pieejamas visas krāsas. Attēlā paradīta kravas automašīna ar iespējami spilgtāko krāsas toni.

Krāsotavā var izvēlēties visas tirdzniecības sistēmā pieejamās krāsas. Daudzām pulverveida krāsām pieejams arī lakas pārklājums. Ja neizdodas atrast savu izvēlēto krāsu, lūdzu, sazinieties ar savu Volvo izplatītāju.

Atrodiet vietējo servisa centru

Vai ieinteresējām Jūs?

Iepazīstiet Volvo FL stilu un būtību savām acīm, apmeklējot vietējo Volvo Trucks servisa centru.

Meklēt servisa centru