Volvo FE šasija ir nevainojami piemērota virsbūvju uzstādīšanai

Ātrs un daudzpusīgs

Volvo FL modelim iespējams pasūtīt standarta šasiju, kā arī šasiju, kas ir pielāgota jebkādām prasībām un virsbūvei. Izturīgās un stingrās šasijas ir plakanas, un tām ir taisnstūra forma, tāpēc virsbūves ražošanas process ir vienkāršāks. Rāmi var aprīkot ar virsbūvju uzstādītāja skavām. Procesu paātrina arī Volvo virsbūvju uzstādītāja norādījumi (VBI). Iegūstiet kravas automašīnu, kas ir izcili pielāgota Jūsu uzņēmējdarbības vajadzībām izmaksu ziņā visefektīvākajā iespējamajā veidā.

Volvo virsbūvju uzstādītāju instrukcijas
Dažādi bezapkopes priekšējie tilti

Bezapkopes priekšējie tilti

Atbilstīgi plānotajai slodzei ir pieejami dažādi bezapkopes priekšējie tilti. Maksimālā noslodze – no 4,0 līdz 7,1 tonnai. Volvo FL četru riteņu piedziņas kravas automašīnas priekšējās dzenošās ass kravnesība ir 5,6 tonnas.

Augsta produktivitāte, pateicoties elektroniskajai vadības sistēmai

Ātra, viegla iekraušana

Balstiekārtas augstumu iespējams mainīt ar elektroniskās vadības sistēmu (ECS), izmantojot slēdžus panelī vai vadības pulti. Tāpēc iekraušana jebkurā augstumā notiek ātri un efektīvi.  

Varat izvēlēties lokšņu atsperu balstiekārtu vai pneimobalstiekārtu

Izvēlieties balstiekārtu

Atbilstoši tilta slodzei izvēlieties pneimatisko, lokšņu vai kombinēto balstiekārtu.

Jebkuram kravas veidam piemēroti riteņi

Izvēlieties riteņus

Ja izvēlaties D5K dzinēju, automašīnai būs nepieciešami 17,5 vai 19,5 collu diski. Smagākām kravas automašīnām ar sešcilindru dzinēju izvēlieties 19,5 vai 22,5 collu diskus.

Elektroniskā bremžu sistēma (EBS)

Volvo FL ir pneimatiskā bremžu sistēma, kur gan priekšējiem, gan aizmugurējiem riteņiem uzstādīti ventilējamie diski. Elektroniskā bremžu sistēma (EBS) nodrošina ātrāku un drošāku bremžu reakciju, kā arī samazina bremžu nodilumu. Sistēmā ir ABS un saskaņotās bremzēšanas sistēma, proti, tā vienlaikus izmanto vairākas kravas automašīnas bremzes, lai bremzēšana būtu vienmērīga un mazinātu riepu un bremžu nodilšanu. Paplašinātajā EBS komplektā iekļauta arī aizture braukšanai nogāzēs.

Atrodiet vietējo servisa centru

Sāciet konstruēt

Apmeklējiet vietējo Volvo Trucks servisa centru, lai vienotos par konstrukcijas variantiem un izgatavotu tieši Jums piemērotāko Volvo FL 4 x4 modeli.

Meklēt servisa centru