Mēs zinām, kas šeit notiek. Mēs zinām, kāds izskatās negadījums. Tāpēc mēs veicam vairāk papildu testu, nekā prasīts tiesību aktos.

Karls Johans Almkvists (Carl Johan Almqvist)

Volvo Trucks Satiksmes un produktu drošības nodaļas vadītājs

Papildu pasākumi drošības pārbaužu laikā: video

Interjers

Volvo FH nakts režīms

Kad ir ieslēgts nakts režīms, autovadītāji var acumirklī izslēgt visu nevajadzīgo paneļa fona apgaismojumu, nospiežot vienu pogu. Tāpēc autovadītāja redzamības laukā ir mazāk atspīdumu, turklāt vējstiklā un sānu spoguļos rodas mazāk atspulgu, kas varētu novērst uzmanību. Šis režīms ir piemērots tālo pārvadājumu autovadītājiem, kad brauc naktī un atpakaļgaitā, manevrē nelabvēlīgos laikapstākļos vai sarežģītā apkārtnē, piemēram, kad pievieno un atvieno piekabi.

Volvo FH drošības lūka

DROŠĪBAS LŪKA

Katrai Volvo FH16 sērijas automašīnai ir liela jumta lūka, kas darbojas arī kā avārijas lūka. Ar lūku kabīne izskatās gaiša un plaša, tāpēc ir vieglāk saglabāt modrību un koncentrēties uz ceļu.

Volvo FH drošības josta

DROŠĪBAS JOSTA

Aptuveni pusi no kravas automašīnu negadījumos cietušo nāves gadījumiem varētu novērst, izmantojot drošības jostu – šo faktu ir vērts atcerēties, kad nākamo reizi sēžaties pie stūres.

Ārpuse

Volvo FH16 priekšējā drošības konstrukcija

Priekšējā drošības konstrukcija

Daļēji absorbē sadursmes triecienu, iebīdoties zem kravas automašīnas. Tagad izgatavota no vieglākiem un izturīgākiem materiāliem, tā ir efektīva pat tad, ja brauc ar lielāku ātrumu. 

Volvo FH16 ārējais apgaismojums

Apgaismojums

Esam iebūvējuši priekšējos gabarītlukturus un dienas gaitas lukturus. Pateicoties tiem, tiek nodrošināts kompakts dizains ar viedu apgaismojumu.

Volvo FH16 spoguļi un logi

Spoguļi un redzamība

Plašs viedo funkciju klāsts nodrošina autovadītājiem pilnvērtīgu 360 grādu redzamību. FH16 lielie logi un spoguļi arī nodrošina izcilu pārredzamību.

AKTĪVĀS DROŠĪBAS SISTĒMAS

Jūsu kravas automašīna jums palīdzēs. Gūstiet nelielu ieskatu par Volvo Trucks izmantotajām aktīvās drošības sistēmām.

Meklēt servisa centru

NOVĒRTĒJIET DROŠĪBU KLĀTIENĒ

Vietējais Volvo Trucks izplatītājs var Jums parādīt visas drošības funkcijas un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem par drošību.

Meklēt servisa centru