Volvo FH16 efektīva degvielas patēriņa dzinēji

Mūsu visekonomiskākie dzinēji

Mūsu dzinēju klāsts pedantiski izstrādāts degvielas taupīšanai – nemazinot veiktspēju. Mēs optimizējām degkameras ģeometrisko formu. Uz cilindru simetrijas asīm vertikāli konstruētās sūkņsprauslas. Augstāks cilindru pildījuma koeficients...

Mēs varētu ilgi (jo ilgi) stāstīt par mūsu tehniskajiem sasniegumiem. Tomēr daudz svarīgāka šo jauninājumu nozīme ir jūsu peļņas rādītāju atšķirība. Un ietekme uz vidi.

Plašāka informācija par mūsu dzinējiem
I-Shift pārnesumkārba palīdz ietaupīt un samazināt degvielas patēriņu

I-Shift – vienkārša, uzticama un ārkārtīgi ekonomiska

I-Shift panāk maksimālo veiktspēju un efektivitāti, uzraugot un izmantojot informāciju par transportlīdzekļa masu, ceļa slīpumu, ātrumu un paātrinājumu, – un tādējādi tiek ietaupīta degviela. Savienota ar Volvo dīzeļdzinēju, tā salīdzinājumā ar manuālo pārnesumkārbu samazina degvielas patēriņu līdz pat 5%. Kopā ar I-Roll inerces tehnoloģiju ietaupīsiet līdz pat 7%. To patiešām ir vienkārši lietot.

Plašāka informācija par I-Shift
Volvo FH16 i-see

I-See – vērojiet, kā samazinās Jūsu degvielas izdevumi

Brauciena gaitā I-See izmanto informāciju par ceļa kāpumu vai kritumu, lai izvēlētos visefektīvāko ātrumu un pārnesumu. Izmantojot kravas automašīnas kinētisko enerģiju, sistēma degvielas patēriņu var samazināt par 5%. Vislielākais ietaupījums tiek panākts, braucot pa neliela slīpuma nogāzēm, taču I-See taupa degvielu gandrīz jebkura slīpuma nogāzēs.

Volvo FH16 noregulējiet riteņus

Noregulējiet riteņus un palieliniet savu ietaupījumu

Izvēloties piemērotas riepas, piemērotu spiedienu riepās un pareizi noregulējot riteņu savirzi, degvielas patēriņu iespējams samazināt gandrīz par 14%. Mūsu pētījumu rezultāti Eiropā rāda, ka divām no trīs kravas automašīnām ir nepareizi noregulēti riteņi un asis. Ar nelielām pūlēm iespējams iegūt daudz.

Degvielas informācija ir sadarbības iniciatīva, kas palīdz Jums noteikt savas efektīva degvielas patēriņa vadlīnijas un vajadzības gadījumā saņemt konsultācijas

Degvielas informācija – pastāvīga ietaupījuma palielināšana

Turpiniet īstenot savus degvielas ekonomijas mērķus. Un vērojiet, kā, palielinoties ietaupījumam, pieaug darba efektivitāte. Piesakieties mūsu pakalpojuma Degvielas informācija saņemšanai – un jūs iegūstiet personisko degvielas padomnieku. Regulāra analīze, speciālista ieteikumi un pieejamais atbalsts palīdzēs Jums īsā laikā ietaupīt degvielu un palielināt ietaupījumu ar katru gadu.

Ietaupiet degvielu ar Dynafleet

Atklājiet informācijas nozīmi

Apvienojot Dynafleet ar autovadītāju prasmju pilnveidošanu, varēsiet ietaupīt līdz pat 7% degvielas.

Dynafleet – vērojiet savu degvielas ekonomiju

Izmantojiet mūsu viedo autoparka pārvaldības sistēmu. Pārraugiet kravas automašīnu un autovadītāju veiktspēju reāllaikā un aplūkojiet automātiski ģenerētos degvielas efektivitātes rādītājus. Pēc tam salīdziniet, vērojiet tendences un ieviesiet ienesīgas pārmaiņas degvielas taupīšanas jomā.

Autovadītāju prasmju pilnveidošana – nelielas pārmaiņas, lieli ietaupījumi

Mūsu efektīvas autovadīšanas kursā iegūsiet zināšanas, kas palīdzēs maksimāli efektīvi izmantot degvielu. Šis kurss iekļauts mūsu Volvo Trucks autovadītāju zināšanu un prasmju pilnveidošanas programmā, un atzītā sistēmiskā pieeja veicina ekonomiskas autovadīšanas paņēmienu apguvi, tādējādi radot ilgtermiņa ietaupījumus – visefektīvāk apvienojumā ar Dynafleet atskaitēm.

Volvo FH16 gaisa plūsmviržu komplekts

Gaisa plūsmviržu komplekts

Izmantojot gaisa plūsmviržu komplektu, iespējams ietaupīt līdz pat 8%degvielas. Gaisa plūsmvirži samazina turbulenci, gaisa pretestību un novirza plūsmu no piekabes.  Tie ne vien taupa degvielu un naudu, bet arī samazina CO2 izmešu daudzumu, tādējādi nodarot mazāku kaitējumu videi.

Meklēt servisa centru

Sāciet no pareizās vietas

Degvielas ekonomija sākas jau starta brīdī. Mūsu servisa centra pārstāvis ir degvielas ekonomijas speciālists. Kāpēc gan nepajautāt viņam?

Meklēt servisa centru