Volvo FH ar piekabi un paceltu tandema tiltu uz grants ceļa

Optimāls autovadīšanas režīms

Tandēma tilta pacelšanas funkcija ir ideāli piemērota, ja vienā virzienā braucat ar smagu kravu, bet atpakaļ – bez kravas. Kad kravas automašīna ir bez kravas, vienkārši nospiediet pogu panelī, lai atslēgtu un paceltu dzenošo tiltu. Tiklīdz kravas automašīna tiek piekrauta, dzenošais tilts automātiski nolaižas un aktivizējas, lai nodrošinātu maksimālu saķeri un vadāmību. Šīs darbības veikšanai no sākuma līdz beigām ir nepieciešamas 15 sekundes, tāpēc vērtīgais laiks netiek tērēts veltīgi.

Pacelta tandēma tilta tuvplāns

Ietaupiet līdz pat 4% degvielas

Dzenošie tilti rada berzes un ripošanas pretestību, tādējādi palielinot degvielas patēriņu. Atslēdzot un paceļot dzenošo tiltu laikā, kad tas nav nepieciešams, varat samazināt degvielas patēriņu pat par 4%, braucot atpakaļceļā ar paceltu tiltu. Turklāt nozīmīgi uzlabosit peļņas rādītājus.

Pacelts tandēma tilts uz grants ceļa

Uzlabota manevrētspēja

Ar paceltu tiltu kravas automašīna darbojas līdzīgi kā ar 4 x 2 vai 6 x 2 piedziņu, rezultātā samazinot pagrieziena rādiusu un nozīmīgi uzlabojot manevrētspēju. Faktiski, piemēram, automašīnai 6 x 4 piedziņu un 4,6 metru garenbāzi pagrieziena rādiusu var samazināt par vairāk nekā metru.

Volvo FH16 iegūst saķeri

Iegūstiet saķeri

Vai ir nepieciešama lielāka saķere? Tiktāl, cik to atļauj tilta slodzes ierobežojumi, svaru var pārnest uz vienu dzenošo tiltu, vienkārši nospiežot paneļa pogu. 

Meklēt servisa centru

Paceliet tiltu. Uzlabojiet ienesīgumu.

Lai aplūkotu, kā darbojas tandēma tilta pacelšana, dodieties uz Volvo Trucks servisa centru.

Meklēt servisa centru