Iebūvēta kvalitatīvam naktsmieram

Kabīnes dzesēšanas sistēma I-Park Cool konstruēta īpaši šim mērķim, uzstādīta rūpnīcā un pilnībā integrēta transportlīdzekļa klimata kontroles sistēmā. Ja naktī krasi pazeminās gaisa temperatūra, sistēma ieslēdz kabīnes sildītāju, nodrošinot kabīnē jūsu izvēlēto temperatūru, un jūs varat gulēt mierīgi līdz rītam.

Priecājieties par dzesēšanu ar efektīvi izmantotu jaudu

I-Park Cool ir tik efektīva, ka tā visu nakti nodrošina 1000 W dzesēšanas jaudu. Ja karstā dienā vēlēsities atpūsties, 2500 W auksta gaisa plūsma nodrošinās vēsumu gandrīz stundu.

Volvo FH Globetrotter un Globetrotter XL kabīņu standarta augstums

Izmantojiet kabīnes telpu savām vajadzībām

Lai Volvo FH16 kabīnē palielinātu augstumu un iegūtu papildu kubikmetru, mēs tajā nekādā gadījumā neiebūvētu gaisa kondicionētāju. Tāpēc mēs to nedarījām. Klimata kontroles sistēmā integrētais I-Park Cool dzesētājs palielina brīvo platību kabīnē.

Apledojis Volvo FH16 tuksnesī

Lieki netērējiet nevienu degvielas lāsi

Lai gan kondicionētāju parasti nostiprina uz kabīnes jumta, tas noteikti nav rentabls. I-Park Cool ir iebūvēts, saglabājot aerodinamiku un taupot degvielu tur, kur tas vajadzīgs.

Volvo FH16 izgulieties labi

Izgulieties labi

I-Park Cool ir par 20 dB klusāks nekā citas gaisa kondicionēšanas sistēmas. Tā dzirdamais troksnis ir par 75% vājāks, tas nodrošina kvalitatīvāku miegu un mundrākus rītus.

Meklēt servisa centru

Vēlaties vēsumu?

Dodieties uz Volvo Trucks vietējo servisa centru un palūdziet demonstrēt I-Park Cool dzesētāju, kā arī uzziniet vairāk par izcili gudro Volvo FH16.

Atrodiet vietējo izplatītāju