Autovadītāju atsauksmes par kabīnes salonu

Dāvana kravas automašīnu vadītājiem.

Katra sastāvdaļa, katra vieta rūpīgi konstruēta, lai uzlabotu komfortu autovadītājam: no brīža, kad viņš apsēžas pie stūres, līdz brīdim, kad pēc veselīga miega pamostas guļvietā.
Volvo FH kabīnes salona glabāšanas nodalījumi

Plaša kabīne

Kabīnes taisnās priekšējās A formas statnes, pazeminātais dzinēja tunelis un paaugstinātais jumts kabīni padara plašu. Arī pat gara auguma autovadītājiem – kabīnes standarta augstums ir 220 centimetri.

Vēlaties zināt vairāk?

Ietilpīgi glabāšanas nodalījumi personiskajām lietām

Šajā kabīnē ir daudz vietas. Ietilpīgās glabātavas priekšā, zem guļvietas un ārējais glabāšanas nodalījums aizmugurē ir pielāgoti tieši Jūsu vajadzībām. Vēl ir arī ļoti daudz gudri izvietotu nodalījumu mazākiem priekšmetiem.

Lielāka mājvieta, esot ceļā

Vai vēlaties vairāk vietas un ērtību? Atklājiet paplašināto Globetrotter XXL kabīni ar guļvietu, kas ir par 250 mm platāka un par 130 mm garāka nekā Globetrotter XL. Būs grūti pārspēt šo mājīguma sajūtu, esot tālu no mājām.

Guļvieta Volvo FH kabīnē

Plaša un ērta gulta

Apakšējā guļvieta sniedz ērtu atpūtu, un tās platumu var palielināt līdz 900 mm (līdz 1150 milimetriem Globetrotter XXL kabīnē). Varat pat izvēlēties manuāli vai elektroniski regulējamu guļvietu, ko var iestatīt 55 grādu slīpumā – lielisks risinājums atpūšoties, lasot vai skatoties televīziju.

Volvo FH kabīnes dzesētājs

Iebūvēts dzesētājs izmantošanai stāvēšanas laikā.

Iespaidīga dzesēšanas spēja, nesamazinot kabīnes ietilpību vai aerodinamiskās īpašības. I-ParkCool ir iebūvēts dzesētājs, kas naktī stāvēšanas laikā regulēs temperatūru un ietaupīs degvielu dienā.

 

Uzziniet vairāk par I-ParkCool >

Volvo FH16 stūres rats

Gudra un ērta stūrēšana

Pilnībā regulējamais stūres rats ar 20° leņķī regulējamu statni padarīs autovadīšanu ērtāku. To ērti regulēt ar pedāli un aizbīdīt, iekāpjot kabīnē vai izkāpjot no tās.

Šajā klasē izcilākais sēdeklis

Sēdeklim ir pasaules klasei atbilstīgs regulēšanas diapazons. To var pabīdīt uz priekšu vai atpakaļ par 24 centimetriem, kā arī augšup un lejup par 10 centimetriem. Forma arī nodrošina izcilu atbalstu sānos, kā arī labāku atbalstu cilvēkiem, kuriem ir garākas kājas.

Volvo FH mērierīču panelis

ECC ar gaisa kvalitātes sensoriem

Elektroniskajai klimata kontroles sistēmai ir pilnveidotas ventilācijas atveres un daudzi sensori un filtri, kas attīra gaisu, pirms Jūs to ieelpojat. Tā tiek nodrošināta nepārspējama gaisa kvalitāte, intensīvāka logu atkausēšana un darba vide bez caurvēja.

Sistēma pakalpojumiem un Infotainment

Sistēma pakalpojumiem un Infotainment

Vienkārši lietojama navigācija, Dynafleet, uzlabota komunikācija un kvalitatīva audio izklaide. Volvo Trucks iebūvētā pakalpojumu un Infotainment sistēma apvieno visas šīs funkcijas vienā saskarnē – 7 collu skārienjūtīgā ekrānā. To var vadīt manuāli, ar balss komandām vai stūres rata pogām.

Mainiet uzskatus par savu pieredzi kabīnē.

Vienkārši izmantojama

Vienkārši izmantojama

Padariet savu pakalpojumu un Infotainment vadību vienkāršāku. Sajūtiet priekšrocības: labāki, drošāki autovadīšanas apstākļi, vienkāršāka navigācija un efektīvāka autoparka pārvaldība.

Šī sistēma apvieno kabīnes audio un izklaides bloku ar Dynafleet un navigācijas funkcijām.

Pakalpojumi un Infotainment ir integrēti un tādējādi viegli vadāmi. Pieskarieties ekrānam, nospiediet stūres rata pogas vai izmantojiet balsi. Kā ērtāk.

Volvo FH jumta lūka

Drošība – pilnīga dienas gaismas izmantošana

Tonēta stikla jumta lūka ne vien papildina plašuma, gaismas un gaisa sajūtu kabīnē, bet rada papildu glābšanās ceļu. Tai ir arī saulessargs, moskītu tīkls un elektroniskās vadības iespēja.

Meklēt servisa centru

Jūtieties kā mājās

Jūtieties ērti. Izmēģiniet sēdekli. Guļvietu. Ieskatieties visos plauktos. Jūs neticēsiet, cik tajos ir daudz vietas.

Meklēt servisa centru