Volvo FH16 precizitātes ierīce

Precizitātes ierīce

Šasija padara Volvo FH16 par precizitātes ierīci uz ceļa. Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma ir pieejama arī kravas automašīnām ar priekšējiem dubulttiltiem – ievērojami samazinot autovadītāja kakla, muguras un plecu spriedzi. Lai paaugstinātu Jūsu darba ražīgumu un fleksibilitāti, mēs esam palielinājuši divkāršo priekšējo tiltu priekšējās balstiekārtas kravnesību no 18 līdz 20 tonnām. Ja nepieciešams maksimālais klīrenss, GRAS-G2 pneimatiskā balstiekārta tagad pieejama arī Volvo FH16.

Volvo FH16 vieglsvara šasijas sastāvdaļas

Jo vieglāka, jo labāk.

Volvo FH16 ir īpaši piemērota smagu kravu un augstu prasību pārvadājumiem. Mēs nepārtraukti strādājam, lai tādus risinājumus kā tiltu uzstādīšana un citus šasijas sastāvdaļas mūsu transportlīdzekļos padarītu vieglāku, kur vien iespējams. 

Volvo šasijām tagad pieejama tandēma tilta pacelšanas funkcija

Tandēma tilta pacelšana.

Tagad Volvo FH16 ir pieejams ar tandēma tilta pacelšanas funkciju – revolucionāra iezīme, kas ļauj atslēgt aizmugures dzenošos tiltus un tos pacelt izkraušanas laikā. Tāpat kā papildtilts aiz dzenošā tilta, šī iespēja būtiski uzlabo pagrieziena rādiusu un samazina degvielas patēriņu.

Plašāka informācija par tandēma tilta pacelšanu
Volvo FH16 pieci tilti

Piecu tiltu kravas automašīna – tieši no rūpnīcas

Vai pārvadājat smagas kravas? Varat izmantot iespēju jau rūpnīcā kravas automašīnai uzstādīt piecus tiltus. Kravas automašīna tiks piegādāta ātrāk. Bez papildu maksas par pārveidošanu. Turklāt kravas automašīnu saņemsit ar pilnu transportlīdzekļa tipa apstiprinājumu. Jūs saņemsit arī pilnu Volvo garantiju un mūsu pēcpārdošanas atbalstu, kas ilgtermiņā samazina darba izdevumu apjomu.

Plašāka informācija par 10 × 4 kravas automašīnu konfigurāciju
Virsbūves uzstādīšanas iespējas ļauj Volvo FH pārveidot jebkura lietojuma vajadzībām

Vairāk iespēju. Ātrāka izgatavošana

Plašās specifikācijas iespēju dēļ Volvo FH16 ātri un viegli var pielāgot jebkuram izmantošanas mērķim – arī nomainot virsbūves. Jaunais elektroniskais virsbūvju montāžas modulis atvieglo darbu, jo virsbūves uzstādītāja norādījumos tiešsaistē iespējams piekļūt tehniskajiem rasējumiem un elektroshēmām.

Skatiet Volvo virsbūvju uzstādītāju norādījumus

Jaunās šasijas konstrukcija

Volvo FH16 vilcēja šasija

Vilcēja šasija

1. Dubultie akumulatori
Iespēja uzstādīt dubulto akumulatorus piedāvā paaugstinātu energoietilpību apstākļos, kur tas ir nepieciešams.
 

2. Akumulatoru kārba (BBOX-EF)
Iespējams novietot šasijas aizmugurē starp šasijas rāmjiem.
 

3. AdBlue tvertne
To iespējams nostiprināt virs rāmja aiz kabīnes, palielinot degvielas tvertnes ietilpību (ADTP-BC).

4. Gaisa spiediena modulators
Modulatoru nostiprina starp šasijas rāmjiem, lai atbrīvotu vairāk vietas pie šasijas nostiprināmam aprīkojumam, piemēram, degvielas tvertnēm.

Volvo FH16 kravas automašīnas šasija

Kravas automašīnas šasijas

1. Brīva vieta pie rāmja
Šasijas komplektā iekļautās ierīces iespējams nostiprināt aizmugurējā daļā, atbrīvojot vietu ceļamkrāna atbalstiem vai citam aprīkojumam. (FAA10 – apm. 500 milimetri; FAA20 – apm. 600 milimetri).

2. Urbumu rinda virsbūves nostiprināšanai
Augšējā urbumu rinda ir paredzēta virsbūves nostiprināšanai. Visiem balstiem ir izvirzījums un 8 milimetru starplika. Nav izmantotas kniedes.

3. Celtņa piestiprināšana
Celtņa balsta plāksnes pie šasijas iespējams piestiprināt jau rūpnīcā.

4. Aizmugurējā pneimobalstiekārta un īsā pārkare Pārveidotais pirms tilta Nostiprinātais šķērssvārstību stabilizators ļauj saīsināt aizmugurējo pārkari – tas ir noderīgi transportlīdzekļiem, ko izmanto būvniecībā, asfalta klāšanas tehnikas novietošanai un nomaināmām virsbūvēm.

Meklēt servisa centru

Vai Jums tas patīk? Izmēģiniet

Tikai, sēžot pie stūres, iespējams patiešām izmēģināt mūsu jaunās, dinamiskās šasijas. Vietējam Volvo Trucks izplatītājam ir atslēgas.

Meklēt servisa centru